Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam, és szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, és szeretnem helyre hozni de hogyan?

Figyelt kérdés
Tobb mind 3 eve hogy szeretek egy fiut. Tulajdonkeppen o a mindenem. És elkövettem egy nagyon nagy hibát és fogalmam nincs hogy hogyan tudnám helyre hozni. Nyár elein úgy mond összevesztünk és pont akkor a legjobb haverja felhivott hogy kimegyeke az erdőre és amilyen buta voltam kimentem. Semmi komolyabb dolgo nem történt köztünk. Csak csokólóztunk. És a tegnap mind ez kiderült és most nagyon maga alatt van. Mivel tudnám helyre hozni hogy ne haragudjon és megbocsasson nekem? nagyon fontos lenne
2011. szept. 14. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy ő fontosabb és vele jobban érzed magad. Lássa rajtad, hogy komolyak az érzéseid és megbántad amit tettél.
2011. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Az a gáz, hogy több, mint 3 hónapig titkoltad.

Korábban kellett volna reagálni, mert egy vallomás még mindig jobb, mint ledöbbenni amikor más szájából hallja.

Legalább 1-2 napig ne zargasd, hagy gondolja végig viszont előtte mindenféleképp közöld vele, hogy mennyire szereted és nem akarod elveszteni.

2011. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát kb 5 perce beszeltunk es mondtam hogy szeretem az eletemnel is jobban es nekem o a mindenem. es azt mondta hogy jo. vegulis megertem hogy miert ilyen csak nem tudom hogy hogyan tudnák ezen változtatni
2011. szept. 14. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mióta jártok a sráccal? 3 éve, amióta szereted, vagy kevesebb ideje vagytok együtt?

Amúgy éreztesd vele, hogy fontosabb neked. Vagy linkeld be neki ezt a kérdést.

2011. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és NE hagyd békén pár napig...Most muszáj írnod neki :)
2011. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mas fél evet voltunk egyutt...:) és ha belinkelem nem foglya azt gondolni hogy na ne milyen még magatol se tudja megoldani a problémait:-s?
2011. szept. 14. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha másfél évig voltatok együtt és szakítottatok, annak oka volt nyilván. Rég nem az exeden kéne pörögnöd, ezzel csak ezt akartam mondani. Neki nyilván nem kellettél, úgyhogy neked fölösleges azon túráztatnod magad, hogy "megbántottad". Semmi köze hozz, kivel kavarsz és szerintem magasról elszarja.
2011. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem hagyom...mert ha most se bizonyitok akkor valoszinu hogy ha várok mar keso lesz. És nem hagyom ot elmenni.
2011. szept. 14. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!


"Nagyon szeretlek, szeretném helyre hozni, amit elrontottam. Mivel és hogyan tehetném jóvá, ami történt?"

2011. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
háát tevedsz mert nem szarja le...ha láttad volna hogy viselkedett az este nem ezt irtad volna...tudom hogy szeret csak egyszeruen faj neki amit tettem.
2011. szept. 14. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!