Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok idegen csajokat jelölgetne be iwiwen?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult a szinte másfél év alatt, amióta együtt vagyunk. Azt mondta, amikor rákérdeztem, mire jó ez, hogy csak úgy. Kissé kiakadtam. Nem kéne? Vagy hogyan viselkedjek, ti mit tennétek?
2010. márc. 11. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
meg akar csalni.
2010. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Fura,hát na ez van,ne nézegesd,hogy kit jelöl be,ez még semmit nem jelent :)


Ui.: Akk,lehet multkor ő jelölt be engem :D

2010. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minek nézegeted az iwiwjét? leveleit nem akarod felbontani :P?
2010. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az én gépemen nézte meg az e-mailjét, és ott láttam, hogy jött iwiwes rendszerüzenet, hogy xy ismeri. rákérdeztem, így derült ki ez. meg amúgy ott a hírfolyam, azon is látom, ha valaki az ismerőse lesz, ha akarom, ha nem.
2010. márc. 11. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
az én barátom is szokta, csak vipen. mindig megnézem a csajokat, de nem nagyon hisztizek miatta. mert tudom, h nincs köztük semmi.
2010. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A volt barátom ezt csinálta, de ő olyanokat jelölt be akiket már látott valahol de nem ismerte őket.És egyszer megláttam hogy be van jelölve neki egyszerre több lány és mikor megkérdeztem honnan ismeri őket csak annyi volt a válasza hogy hát nem is tudom csak láttam őket valahol meg stbstb.. aztán mondtam neki hogy vonja vissza a jelölést és visszavonta aztán gondolom pár nap múlva újból bejelölte -.-

Egyébként ő így csajozott mert engem is így ismert meg hogy bejelölt iwiwen ismeretlenül és felvett msnre..

DE a kérdésedre a válasz én kiakadtam.

2010. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, tényleg, hírfolyam...nem jutott eszembe, mert én kikapcsoltam, hogy ne kelljen oldalakat végignázni az üzifalos üzenetekhez...szerintem ne cirkuszolj rajta, hiszen ő is tudja, hogy Te is látod. ha meg akarna csalni, úgy csinálná, hogy ne lásd, nem egy közösségi oldalon, ahol (hírfolyamnak hála) a többiek minden rezdüléséről tudni lehet...
2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy vele egyedül:/

az én pasim még ettől durvább dolgokra is képes:S

és nem tehetek semmit mert nem akarom elveszíteni:(

2010. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!