Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnöd így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnöd így szórná a pénzt?

Figyelt kérdés

Szeptembertöl decemberig ki kellett volna jönnie 60 ezer Ft-böl úgy, hogy csak magára költ.

Szeptember 2. van, és maradt belöle 28 ezer.

Amire a pénz elment:

3 felsö, amiböl egyre volt szükség (12 ezer)

Otthon hagyta a vonatbérletét, egyszeri vonatjegy (3000Ft)

Ajàndék x-nek és y-nak különbözö jeles alkalmakra (15 ezer Ft)

Cuki ajakápoló (2000Ft)


Valóban kiábrándító?


2015. szept. 2. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát azért havi 15eFT szerintem elég kevés amit az ember magára költhet.

Ebben az összegben benne vannak a tisztálkodási szerek is, vagy csak a ruhanemű + egyéb apróságok ?

2015. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

"Cuki ajakápoló" :D

Szerintem nem az a kiábrándító, hogy költesz erre-arra.

Amihez amúgy meg senkinek semmi köze, ki mire költ szerintem, különösebben nem izgatna, ha amiatt ábrándulna ki belőlem a barátom, mert megveszem magamnak ami kell...

Ami viszont zavarhatja a barátodat (feltételezem, a "cuki ajakápolóból" :D, hogy te vagy a lány), hogy volt egy összeg amit be kellett volna osztanod, de 28 ezerből már nem fogsz addig sehogy kijönni (bár attól függ mi tartozik a "csak magára költ" részbe, ha a kaja nem akkor végül is oké) és esetleg nem akarja, hogy emiatt őt húzd majd le pénzzel, mikor neked is lett volna.

2015. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Engem ugyan nem zavarna. Sosem figyeltem az eddigi csajaimnál ,h mennyit költenek. Mondjuk én magam is két kézzel szórom a pénzt, luxuséttermek, luxusutazások, és így tovább.
2015. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ebben hol a pénzszórás?

Te vagy csóró,de nagyon!!!!

2015. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeptembertől decemberig egy arany érmes kisnyugdíjas sem jön ki szóval eleve nem értem az egészet...Ha a költő pénzt vesszük, a rezsin felül és ő kereste meg akkor nem mindegy? Ha nem lesz pénze majd nem költi. Amúgy saját tapasztalataim alapján két féle ember van aki tud bánni a pénzzel meg aki nem. És az utóbbinak mindegy mennyi jut, mert abban a másodpercben elkölti, hogy kézhez kapta.
2015. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az zavaróbb lenne, ha a párom meg akarná szabni, hogy mennyit költök.
2015. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kb havonta szórok el magamra 60-at. De saját fizetésből. A barátomnak ehhez semmi köze.. 23/N
2015. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Nem mindegy, hogy együtt laktok és spórolásból ez az ő részére eső kajapénz lenne vagy még a szüleivel lakik és ez csak amolyan "költőpénz".


Ha költőpénz, akkor én nem görcsölnék ezen, majd beossza a maradékot.


Nálunk ez úgy szokott menni, hogy ketten együtt a kajapénzünk egy hónapra olyan 50-90 ezer forint (függ az áraktól, hol eszünk, mit eszünk, mennyire spórolunk, stb), a többi az közös, de meg szoktuk beszélni, hogy mi fér bele és mi nem. Mondjuk én olyan vagyok, hogy eleve nem veszek meg 2000 forintért egy szimpla ajakápolót csak azért mert "cuki", jó a 400 forintos Labello is, ugyan azt tudja. A vonatbérlet otthon felejtése meg szimpla figyelmetlenség.

2015. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha a sajátját szórja. A saját pénzét úgy költi ahogy akarja.

Az zavar amikor az enyémet is maga céljára akarja elszórni.

2015. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te pénzedet szorja?
2015. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!