Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, van egy lányom, akit ő a sajátjaként szeret. Mindent meg is ad neki, és apja helyett apjának tekinti.

Viszont az első évben terveztük a gyereket, és a házasságot. Ez mára megváltozott.


Miután elváltam a férjemtől, nem akartam házasságot, és azt nem fejtettem ki bővebben a páromnak, hogy a gerincferdülésem miatt bele is rokkanhatok a következő gyerekbe.


Most ugye ez a két téma van terítéken minden nap. És megy a veszekedés.

Ő azt mondja, hogy én nem mondtam el az igazat, és ezt nagyon nehezen tudja elfogadni.

A házasságra pedig, azt, hogy számára, az nem egy papír, hanem az örök szerelem jelképe. Hogy Isten és Ember színe előtt örökké egy pár vagyunk.


Nekem nagyon jó házasság és egy újabb gyerek nélkül, viszont ő nem nagyon békél meg a helyzettel.

A gerincferdülés miatti veszélyeket elfogadta, azt mondta, megérti, ha nem lehet közös gyerek, csak ezt miért nem közöltem az elején vele?


Így legalább mérlegelhette volna helyzetet.


Tanácsok? Félek el fog költözni...



2015. szept. 4. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak abból, amiket írtál:


"Ez mára megváltozott." - mármint, hogy te már másként gondolod

"közöltem, hogy se ez se az nem leszel és pont." - ezek se épp a szerelem szavai

"de én nem foglalkoztam vele." - aha

"meg se kérdeztem, hogy lenne-e kedve jönni velem." - ne is

"mivel egyszer nem hívtam fel," - na hát ezek írtad a "kapcsolatról" - szerintem nehéz ebbe belelátni, hogy szereted.

2015. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem most, 2 éve váltam el, akkor közöltem, hogy se ez se az nem leszel és pont.

(...) múlthéten elmentem a családdal Hajdúszoboszlóra 2 napra, és meg se kérdeztem, hogy lenne-e kedve jönni velem."


Úgy viselkedsz, mintha egyedül volnál a kapcsolatban.

Ultimátumot/parancsot adsz és levegőnek nézed.


Igaza van.

Jól teszi, ha lelép, ez nem emberi bánásmód, amit tőled kap.

2015. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A "ti életetek" róla IS ugyanannyira szól.
2015. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!