Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít boldogságnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít boldogságnak a szemedben?

Figyelt kérdés
Ha párkapcsolatod van, vagy nem szükséges az ilyesmi ehhez?
2015. szept. 4. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem érzem azt, hogy párkapcsolat kéne.Viszont a punci kell a boldogsághoz.:)
2015. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Happiness is a fat cat
2015. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Olyankor vagyok boldog, ha rendben mennek a dolgaim, edzettem egy jót, összhangban vagyok magammal stb. Olyankor is ha egy kellemes estét eltöltök a barátaimmal, rokonaimmal. De azért alapvetően egyedül szeretek lenni.

Párkapcsolat nem feltétlenül szükséges hozzá, bár most, hogy van, boldogabbnak érzem magam. De előtte sem voltam boldogtalan.

2015. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem kell hozzá. De nem minden áron. Szóval nincs párkapcsolatom csak azért, hogy legyen. De most pl. már több, mint 3 éve van az emberem az életemben, és sokkal boldogabb vagyok, mint valaha voltam, pedig voltam régebben sikeresebb, tehetősebb, vékonyabb is.


De mindenki más. Van, akit más dolgok tesznek boldoggá. És ez így van rendjén.

2015. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!