Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig megsértődik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig megsértődik, ha nem akarok vele hazamenni a szüleihez, nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom Budapesten. Haza kb havonta járok. A barátnőm még a szüleinél lakik (26l), másfél órányira a várostól. Ő szeretné ha a többi hétvégét náluk töltenénk, de megmondtam, hogy nekem nincs kedvem mindig utazni, meg a szülei előtt élni. Havi 1x nekem elég meglátogatni őket. Erre mindig kiakad, hogy én amúgyis mit csinálnék, meg hogy biztos nem szeretem a szüleit. A szüleivel semmi gond, de nem akarok mindig ott lenni és utazással tölteni a fél hétvégém..

2015. szept. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Másképp viszonyultok a családhoz. Hosszú távon nem lesz jó így, vagy te alkalmazkodsz vagy ő, vagy köttök egy köztes kompromisszumot.
2015. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Anyuci kislánya. Menekülj!
2015. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, nekem a férjem volt olyan, hogy heti háromszor legalább ott kellett lennem a családjánál, nekem viszont elég lett volna egy hónapban egyszer meglátogatni őket. Mi megbeszéltük, igaz ő is kicsit besértődött először, de aztán megértette.
2015. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. A barátom szülei itt vannak, és nekem pár hetente odamenni bőven elég. Volt már ebből egy-két sértődés, de ha rámutatok, hogy ő szeretné-e például az egyetlen szabadnapját az én szüleimnél tölteni, akkor jobban megérti a helyzetem és nem erőlteti.
2015. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!