Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duzzog a párom, ha nem az van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duzzog a párom, ha nem az van amit ő akar. Hogy világosíthatnám már fel?

Figyelt kérdés

28 éves a párom, több éve vagyunk együtt távkapcsolatban még.

Tipikusan olyan ember, aki azt vallja hogy mindig megkapja azt amit akar.

Na már most, én ezen sokat nevettem az elején, és volt hogy beleestem abba a hibába, hogy engedtem neki dolgokat amikben én nem voltam biztos.

Most már megelégeltem, hogy még mindig ez a játék megy, ha nem az van amit szeretne, megsértődik és duzzog. Természetesen hajkurássza témát, van hogy azzal jön hogy biztos nem fontos számomra.

Elmagyarázom neki szépen, hogy kicsit kapjon magához, mert ez így nem mehet hogy állandóan duzzog és nem szól hozzám.

Egyszerűen hagyjam hogy lenyugodjon végre?


2015. szept. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek egy alapos fejmosas kene. Felnott ember es folyton duzzog...

18/L

2015. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleinte hagytad, és természetesnek vette, az van, amit ő szeretne, most meg zokon esik, ha nem úgy van, ahogy eltervezte.

Ne hagyd magad, mond el neki, párkapcsolatban nincs alá-fölé rendelt szerep, és nincs duzzogás, vagy a sarokba megy térdepelni.

Ne hagyd, hogy lenyugodjon, (addig is duzzog) mond meg neki konkrétan, nem durcis gyerekre vágysz, mert akkor majd szülsz magadnak, hanem FÉRFIRA.

(Nem tudom, miért gondolom, hogy nő vagy.)

2015. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, jól érezted én vagyok a nő. :)
2015. szept. 5. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy változni fog, nem lehet, hogy elkényeztették?
2015. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

" ez így nem mehet" - szerintem se fér ez bele egy párkapcsolatba, főleg, ha ő ezt nyilvánvalónak gondolja.

De, ha 28 éved korára csak eddig jutott az érzelmi fejlődésben, hát nagyon ne tervezz vele.

Ő nem fog / képes változni.

2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!