Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos neki a buli az exével?

Figyelt kérdés
Na szóval. Fél évig jártam egy pasival. 10évvel idősebb nálam. Néhány éve volt egy nagy szerelme,Viki, csak pár hétig tartott a kapcsolatuk, de nagyon odavolt a nőért. Egy hónap múlva lett egy másik barátnője,Szilvi de pár hónapra rá az ex (Viki) felvette vele a kapcsolatot, és naponta beszélgettek, az egyik ilyen beszélgetésbe belenézett a barátnője, és bár nem talált benne semmi gyanúsat, kitört a perpatvar, és majdnem szakítottak. Ezek után mégis együtt maradtak még egy ideig. De miután szakítottak, a pasi még mindig az előző exe (Viki) után vágyakozott vissza. A baj az, hogy mikor együtt voltam a pasival, akkor is tartotta a kapcsolatot ezzel az exével akiért annyira oda volt,a csajnak egyébként van egy komoly kapcsolata, és két pici gyereke (egyik 10 hónapos, másik 3 éves). A pasi közölte velem az elején, hogy ha választania kell köztem és a barátai (köztük van Viki) között, bármilyen fájdalmas is, őket fogja választani, mert az egyik régebbi kapcsolata miatt nem foglalkozott a barátaival, és a végén se a barátok, se a nője nem maradtak meg... Nemcsak hogy tartja a kapcsolatot a Vikivel, hanem együtt szoktak járni bulizni, a Viki Pasija meg otthon ül és vigyáz a két pici gyerekre. Múltkor mikor még együtt voltam a pasival, én is elmentem egy. ilyen buliba, ahol a Viki is ott volt, és még pár barát. Elég hülyén éreztem magam, bár Viki azt mondta nem akar semmit a pasimtól... (Vagyis azóta már az exem). Egyébként a héten elmennek megint bulizni, ezúttal kettesben... Amúgy Viki pasija nem igazán kedveli az exemet ,de mégis eltűri hogy Viki az exével partyzzon. Ti hogy viselnétek ezt? Normális hogy valaki az ex3vel bulizik, pláne kettesben? Vélemény?

2015. szept. 7. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki ugy szakit meg egy szerelmi kapcsolatot, hogy a baratsag megmarad. Nem csak nagy veszekedesek es utalkozas utan lehet vege egy kapcsolatban ... ha mindket fel felfogja, hogy a szerelem nem tud tovabb mukodni, de emberileg meg jol kijonnek, akkor maradhatnak baratok.
2015. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kapcsolatban=kapcsolatnak
2015. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
nekem azzal nem lenne önmagában problémám, ha az emberem az exével bulizik, de itt nyilván túlzásba viszik.
2015. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy tartják a kapcsolatot és barátok maradtak, nem zavarna. De a fenti történetből látszik, hogy itt már kicsit túlzásba lett víve a dolog.
2015. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki mennyire kontrollalja magat az eletben, az habitus kerdese. Van aki megelegszik egy/ket korty alkohollal, mas viszont pics4 reszegre issza magat.
2015. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló :nem az a gond, hogy ki mennyit iszik. Arra voltam kíváncsi ki, mit szól arra, hogy ha valaki folyton az exével jár bulizni, miközben a pasija otthon csücsül és vigyáz a két pici gyerekükre. Szerintem egyáltalán nem normális helyzet...
2015. szept. 7. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elcsábítgatnám a Viki pasiját :P :d
2015. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!