Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erez valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erez valamit vagy fontos vagyok neki vagy csak szorakozni akar? (fontos)

Figyelt kérdés
a szori roviden annyi hogy van egy haverom akinek egy 3 eve nagyon tetszettem kb masfel evig , nekem o nem kellett viszont egy eve meg nekem kell , szoval bonyolult a dolog es sok mindenen atmentunk mar de nem volt koztunk semmi . ma elhivott inni de nem mentem , aztan irtam neki egy sms-t hogy mi ujsag ?:) felhivott es mondta hogy mar naluk vannak menjek el hozza bulizzunk , majd alhatok vele , mondtam neki hogy annak nem lenne jo vege ( nem igy akarok vele lenni hogy o ivott mar es csakugy athiv kavarni ) , mas varosban lakunk de kert hogy menjek el , mondta hogy mikor indul a busz de mondtam neki hogy nem , beszelgettunk meg egy kicsit aztan letettem . aztan irt facebookon hogy menjek mar mert szeretne ha ott lennek , szinte konyorgott, de nemet mondtam mert most ugy kedvem sincs oda ismeretlenbe menni es inni , de o kijon elem csak menjek aztan meg otszor felhivott hogy menjek , mar azt is mondta hogy eljon ertem csak menjek mert szeretne ha ott lennek aztan meg megigertette velem hogy jovoheten elmegyek hozza de nem tudom hogy mit csinaljak mert szeretnek is menni de nem akarok ott aludni nala de mar megbantani sem szeretnem. soha nem volt meg ilyen hogy ennyire akarta hogy ott legyek vele . oszinten szerintetek ez most mi lehet ? ( nem az a nocsabasz fajta ) 16L 17F

2013. nov. 8. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
el sem olvasom! egy darab ékezet nincs benne!
2013. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj el.
2013. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mostmar nem tudnek de nem is engedtek volna amugy szerintem :/
2013. nov. 8. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg rendesen írni el se tudom olvasni!!
2013. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
helyesen irok csak nincs magyar billentyuzetem...
2013. nov. 8. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
jaj menjek ne menjek,maradj otthon túl fiatal vagy még
2013. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jo latom nem ertitek...koszonom a megerto valaszokat nem arra vagyok kivancsi hogy menjek e vagy nem hanem hogy o miert akarja ennyire hogy elmenjek hozza
2013. nov. 8. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Kavarni akar...nagyon :D
2013. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos szerintem is csak azt akarja
2013. nov. 8. 23:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted,hogy most nem mentél el.-be is van rúgva,beszélni nem nagyon tudtál volna vele,így még inkább rád lenne állva.
2013. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!