Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogyan tovabb? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovabb? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.3 honapja szerelmet vallott nekem egy baratom,s en akkor elutasitottam,mert meg nem tudtam,hogy en is ugyanugy erzek.Osszevoltam zavarodva,de most mar nagyon banom...nagyon jo baratok maradtunk,mert o azt mondta,hogy csak velem erzi jol magat.De most,hogy talalt egy uj lanyt,ritkabban talalkozunk es mar nem foglalkozik annyira velem.Nem jott ossze neki a dolog az uj csajjal,de mi eltavolodtunk egymastol..mit tegyek??kicsit feltekeny vagyok es hianyzik ha nincs velem 18/L
2010. márc. 12. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
önző vagy. csak akkor kell a csávó mikor másé. mikor már a tied le se sz@rod...
2010. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jobb lenne, ha tovább lépnél, mert ez lehet csak egy fellángolás ami a féltékenységedből fakad, mindenkinek jobb lenne ha csak barátok maradnátok, hagy időt neki és ha más nem érdeklődik irántad mint barát akkor ne foglalkozz vele tovább
2010. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni,talán még nincs minden veszve teljesen.Mondd el neki,amit gondolsz,azt amit ide is írtál.
2010. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele újra a kapcsolatot és mondd el neki, mit érzel. Ha még mindig úgy érez irántad, ahogy régen, akkor szabad azút, ha kikosaraz, megtanultad, hogy máskor, rögtön ne utasíts vissza hozzád közelálló embereket, hátha nem tudod, mit érzel.
2010. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy tudatnod kéne vele, hogy hogyan érzel iránta. Légy őszinte vele. Próbálj meg több időt tölteni vele, hátha rájön, hogy még mindig szeret. Mert nem lehet ám azt csak úgy egyik napról a másikra elfelejteni, ha szeretsz valakit.
2010. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel elutasítottad a "szerelmét" így valószínűleg kissé megbántottad és összetörted, amit nem fog egy fiú sosem bevallani. De most ebben a helyzetben ha szeretnéd még magad mellett tudni, akkor neked kell most kicsit pitizned nála. Találkozzatok újra, és minél többet. Ne mond ki neki hogy szereted és h mennyire oda vagy érte. Elég ha néha megfogod a kezét és odabújsz hozzá. Első lépésként. :D
2010. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!