Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki él nyilt kapcoslatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él nyilt kapcoslatban? Lécives irja le nekik hogy megy? Szeretik e egymást, vagy csak az egyik fél szerelmes?

Figyelt kérdés

Mi az oka hogy a nyilt kapcoslat mellett döntöttetek?? kort is nem et is léci:)

Elég bonyolult a helyzetem, 1éve vagyok együtt a barátommal és ő nyilt kapcsolatot akar...azt mondja még fiatal és ki akarja magát élni, viszont azt tudom hogy nagyon szeret, gondolom ezért akar csak nyilt kapcsolatot. mit javasoltok? L19


2010. márc. 12. 14:51
 1/2 anonim válasza:

Én nem élek nyílt kapcsolatot, nem is szeretnék.

mi értelme van annak hogy van barátnőm és félrekefélek?!

Nem értem hogy mi értelme akkor a kapcsolatotoknak ha nyílt kapcsolatot akar... más lányokkal akar szexuálisan együtt lenni. szerintem az annyit tesz, hogy a barátod már talált valakit aki szivesen meg****na csak nem akar "bűnös lenni" hogy megcsal téged,mert nyílt kapcsolatban ha lefekszel mással akkor az elvileg nem számít megcsalásnap.

Hagyd ott a pasid,mert ha ilyenen jár az esze, akkor megfog csalni előbb utóbb, akár nyílt kapcsolat akár nem az.


20/F

2010. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret,közben nyílt kapcsoltot akar?Érdekes.Én biztosan nem mennék bele sose ilyesmibe.Akármennyire is szeretném a másikat.Akkor menjen és élje ki magát.
2010. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!