Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Ő is érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Ő is érez valamit?

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetek egy sráccal msn-en,nagyon jól szórakoztunk mind a 2-en,de egyszer mondtam neki,hogy holnap nem leszek fenn,mert a párommal leszek!Másnap délután beszéltünk és rossz kedve volt,be akart nekem 1 hülyeséget dumálni,mi messziről bűzlött,kamu volt!Azóta máshogyan beszél velem,sokszor rossz kedve van!De azóta már nem vagyok együtt a párommal,bár ő ezt nem tudja!Mikor rossz kedve van elvárja,hogy írjak neki,de ne idegesítsem csak ott legyek "vele"!Amikor kérdezek tőle valamit,pl.:hogy miért beszél velem,akkor nem válaszol...eltereli a témát,egyetlen nyamvatt érzését sem mondja el,csak mert 1x csalódott egy csajban,azt mondta,hogy úgysem fogom megismerni,mert nem engedi,közben azért mikor jó kedve van csomót dumálunk és telefonálunk is és igeni sokat tudok róla!Le akar rázni vagy valamit titkol???

Segítsetek...előre is köszi Edeet


2010. márc. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tuti bejössz neki :D
2010. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is eljutottam :( Be is vallotta,hogy nagyon tetszem neki,becézgetett,bókolt,féltékeny is volt...de valamiért olyan furcsa lett mostanában és nem válaszol,ha kérdem miért!Akkor nem akar lekoptatni csak...vagy védi magát minden ilyesmitől vagy fogalmam sincs :S:S:S pedig ő is nagyon tetszik nekem! :(:(
2010. márc. 12. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tudod én is voltam egyszer ilyesmi helyzetbe, hogy a srác nagyon zárkózot és félős volt, de valahogy muszáj a bizalmába férkőznöd, hogy elmondja neked a z érzéseit, mert am sztem bejössz neki :). Csak mivel régebben mondtad neki h van párod/akivel máraddigra szakítottál/ ezért sztem egy kicsit fél tőled. Mond meg neki h már nincs senkid és h te is kedveled őt. Bizti h sokkal nyitottabb lesz ;)

Sok sikert, puszi!

2010. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kicsi idő telt csak el de a srác szeret téged sőt lehet h szerelmes is lett beléd valamiért. Az előzővel értek egyet férkőzz a bizalmába ha te is valóban szeretnél közelebbi kapcsolatba kerülni vele. Fontos, hogy ha hív vedd fel a telefont és amikor csak lehet legyél elérhető a számára, hogy nehogy azon agyaljon , hogy "lehet hogy megint egy pasival vagy", és azért nem ér el.
2010. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!