Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a barátnőm (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a barátnőm (és úgy általában a nők), hogy én keressem folyton?

Figyelt kérdés
Szerintem ez szimplán nem így működik. Ha néhanapján nem keresem, akkor hirtelen én leszek az, aki leszrja, és nem törődöm vele. Normális dolog ez? Eddigi barátnőim nem voltak ilyenek, de ő sajnos így működik, és ezt a tendenciát sokat látom a mai lányok körében... Mégis miért? Még ha udvarlási fázisban ez valamennyire érthető is, de ha már EGYÜTT VAN két ember?!
2015. szept. 8. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az elején én is izgultam mindig ezen (ha nem ő hív, biztos nem is akar beszélni velem), mára túljutottam rajta. Meg csomószor előre megbeszéljük, hogy ki hívja a másikat, ez sokat segít.
2015. szept. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!