Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fene történik? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7 hónapja már, hogy ismerek egy nagyon helyes fiút. Úgy érzem, beleszerettem; még nem találkoztunk. Egyre jobban zavar, hogy vannak más lány ismerősei is, mert félek, hogy egy olyan lány, aki közelebb lakik hozzá, jobban fogja érdekelni, mint én. Nem tartom magam szépnek, bár sokan mondják, hogy az vagyok. Eddig csak egyszer volt barátom, aki átvert, és megalázott. A mostani fiú más...De mégis féltékeny vagyok, és nem is biztos, hogy azt érzi, amit mond nekem. Nem érzi át a "szeretlek" szó súlyát. Adni akarok egy esélyt ennek a kapcsolatnak, de rettegek, hogy rossz vége lesz. Hogy csak arra kellek neki, hogy ágyba vigyen. Ti mit tennétek a helyemben? Megszakítanátok vele a kapcsolatot, vagy elmennétek a találkozóra? Előre is köszi a válaszokat.
2010. márc. 12. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a dolog.Hiszen írod,még nem is találkoztatok,nem ártana,ugy lehet valakit megismerni és megtudnád,valóban bejön e neked.Találkozás nélkül beleszeretni valkibe,hát,nem tudom,kell hozzá találkozni ugy gondolom.Akkor kiderül milyen is ő valójában.Neked meg több önbizalom nem ártana nem csak most,hanem a későbbiekben.
2010. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elöször is soha nemond magadra hogy nem vagy szép mert akkor más is így fogja látni és az önbizalmad is kicsi lesz.másodszor meg randizz vele beszélgessetek v. ilyesmi jobb ha nem sikerül mindhogyha meg se próbálod !!!!!
2010. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy rettegsz a csalódástól, de közben mégis kapcsolatot akarsz? A kettő együtt nem megy! Minden benne lehet a pakliban. Lehet hogy hosszútávú lesz, de az is lehet hogy hatalmasat csalódsz. Ha nem próbálod meg, soha nem tudod meg.
2010. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!