Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ki választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ki választanátok a helyetekben?

Figyelt kérdés

1. lány: 9 hónapja együtt laktok, élettársi kapcsolat, nem szerelemből jöttetek össze, de tökéletesnek mondható kapcsolat, viták stb nélkül. Tisztelet, kötődés és bizalom mindenek felett. A lány csak úgy tudnátok leírni, hogy tökéletes, ilyen a világon sincs.

2. lány: nem ép (fű hatása miatt) állapotban lefeküdtetek vele beállva, a munkatársatok a munkahelyen, aztán valami szikrát is éreztek hirtelen másnap, ha vele vagytok, amit az első számú lánynál nem.

Nem az én történetem, de érdekelne, hogy ebben a helyzetben, amikor ide is és oda is húz a szívetek, melyiket választanátok? Eldobnátok -e a közös életet a lánnyal, akitől tökéletesebb nincs is a világon, és amilyennel még nem találkoztatok vagy megpróbálnátok azzal, aki iránt van vmi kis szikra? Az első számú lány tovább folytatná a kapcsolatot, egy botlást megbocsát, újra felépítené a bizalmat, hogy aztán újra boldogok legyetek közös erővel.



2015. szept. 11. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, kívülről mindenki azt mondaná objektíven, hogy persze, az első...

De az emberek csak nagyon ritkán működnek objektíven. Például akadnak olyanok, akik egyszerűen nem tudnak mit kezdeni azzal, ha minden jól működik, mindig generálnak maguknak valami problémát...


Mindenesetre az első számú lány is elgondolkodhatna azon, hogy ha ennyire "tökéletes", akkor miért áll össze valakivel, aki fű hatására lefekszik az első szembejövővel...

2015. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy az az igazi lángolás, "szikra", ahogy te írod, ami a kapcsolatok elején megvan, az egy idő után eltűnik. MINDIG. Átalakul valami sokkal mélyebb dologgá: szeretetté, bizalommá, tiszteletté, kötődésé.

Hiába lép tovább a füves csajjal az illető, az a szikra is el fog tűnni egyszer, és akkor bizony baromira fogja bánni, hogy a tökéletest otthagyta.

2015. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyiket se. meleg vagyok
2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"fű hatása miatt" nem fekszel le valakivel, akivel amúgy nem tennéd
2015. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!