Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy férfi eljegyezett, de egy ideje nehezére esik az esküvőről, közös jövőről beszélni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok eljegyezve. Amikor megkért, többet beszélt az esküvőről, mint én, még a zenekarral is megbeszélte, pedig 2 évre rá tűztük az időpontot. Vagyis még van mésfél év. A nagy nekilendülés után nem beszéltün egy darabig a témáról és egyik nap mondom, hogy jövő júliusban már kezdhetünk szervezkedni és el akarta terelni a témát és mondtam, h mostanában nem akarsz róla beszélni elég fura, mire ő, hogy lész még elég időnk, fél év múlva úgyis beszélünk róla, nem akarja, hogy torkig legyen az egésszel és esküvő után is még vagy 50 évig lehet osztani az esküvőt és házasságban élni, lesz részünk benne elég. Nagyon rosszul esett. Kiborultam sirni kezdtem., h ő aki olyan lelkesedéssel tervezett most ilyeneket mondd. Megölelt és próbált megnyugtatni de tele vagyok kételyekkel.

2015. szept. 12. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
semmi másra nem szolgált neki az eljegyzés, mint hogy téged altasson.
2015. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy lelkes volt, de nem kizart, hogy tenyleg nem akar a kovetkezo 2 evben folyamatosan az eskuvorol beszelni, es ahogy o fogalmazott, torkig lenni vele. Gyorsan rovidre zarta a dolgot. Majd ha fel ev mulva sem hajlando beszelni rola, mert egy evvel hamarabb mar erdemes egy ket dologgal foglalkozni, akkor el lehet rajta gondolkozni, hogy miert.


Addog nem vonnek le messzemeno kovetkezteteseket.

2015. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
eszébe nincs összeházasodni.
2015. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azota beszeltetek egyebkent errol? Ha ennyite nyugtalanit, akkor beszelj vele megint. Marmint ne az eskuvorol, hanem a ketelyeidrol.


#2

2015. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de ha ennyi időm lenne még az esküvőig, én sem tudnék két éven keresztül egyforma lelkesedéssel beszélni róla. Valószínűleg mikor kitűzzük az időpontot, még lelkes lennék, tervezgetnék, de egy idő után úgy volnék vele, hogy majd szervezkedünk, mikor itt lesz az ideje, én is megunnám, ha állandóan ez lenne a téma.

Jövő július még majdnem egy év.

Akkor kezd aggódni, ha akkor nem akar szervezkedni, vagy akkor akarja halogatni a témát, mikor tényleg itt lesz az ideje.

2015. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Most latom, ez valahogy kimaradt, hogy o maga mondta, hogy fel ev mulva beszeltek rol. Akkor plane ne aggodalmaskodj.


En is szeretek eskuvot tervezgetni, de oszinten megertem, hogy a parom nem akarja ezt 2 evig, feleslegesen hallgatni. 1 evvel elotte mar nem lesz felesleges, mert intezkedhetunk. Addig viszont tok mindegy hogy milyen szinu lesz a szalag a szekszoknyan es hogy zolddel kene irni a menu feliratot..


Szoval ne problemazz.

2015. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hanyagold a temat egy ideig. Ha nem akarna elvenni nem keri meg a kezed de nem varhatod el tole hogy ket even keresztul ujjongva meg ugralva vegig az eskuvorol beszeljen. Ferfibol van. Csinaljatok programokat es kicsit felejtsetek el az eskuvot.

18/L

2015. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak az eljegyzés után beszéltünk esküvőről kb egy hétig, most fél év után hoztam fel a témát valami ötletem volt amit meg akartam osztani. Ezután biztos nem hozom fel, és ha eljön az idő és ő sem hozza fel akkor lépek
2015. szept. 12. 11:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Most tenyleg? Ha nem hozza fel magatol pontosan fel ev mulva, akkor se szo se beszed lepsz? Modositom az allaspontomat. A volegeny jobban jar ha egy ertelmes felnott not vesz felesegul es nem egy hisztis libat, aki elvarna a ferfitol, hogy gondolatolvaso legyen.

De semmi gond, meg is erdemled. :)

2015. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én végig tudok lelkes lenni bármiről van szó, és főleg ettől hiszen az minden vágyam, hogy összeházasodjunk , nem tudom mi jár fejükben azoknak az embereknek akik belelkesülnek aztán sehol semmi, mintha már nem is számitana. Kár , h a legtöbb férfi valami ilyesztő dolgonak képzeli a házasságot. Nem volt ő sem mindig ilyen, csak a szülei elváltak és ez nagy hatással volt a kapcsolatunkra is.
2015. szept. 12. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!