Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi akivel már kétszer is próbálkoztunk, mind a kétszer azért lett vége, mert nem tudta, hogy mit is akar tőlem pontosan.

A legelső ilyen majdnem kapcsolatnál, elég hamar egymásnak ugrottunk úgy, hogy alig ismertük egymást. Akkor lassítottunk és inkább csak haverkodtunk, hogy majd az idő eldönti, hogy lesz-e valami.

Hónapok teltek el így és végül pár hete újra egymásra találtunk. De nemrég megint azzal jött, hogy nem tudja mit akar. Én mostanra elégeltem meg ezt a helyzetet. Olyan mintha se veled se nélküled kapcsolatban lennénk.

Nem tudja mit akar tőlem, de azért kaptam tőle múltkor is csokit, és amikor megkérdeztem, hogy mire föl, annyit mondott, hogy csak úgy. Illetve amikor elmentem az egyik ismerősömmel inni, pedig írt... előtte napokban egyáltalán nem keresett, de amikor megtudta, hogy mással megyek inni, egy félóra múlva írt.

Na most ezt nem játszuk. Ha nem akar semmit, akkor ne tegyen felém jeleket, hanem hagyjon békén.


Szerintetek jó ötlet ha választás elé állítom, hogy mostmár döntse el, hogy mit akar tőlem? Vagy inkább hagyjam a fenébe?


2015. szept. 12. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt azért csinálja, mert hagyod. Én leráznám az ilyet a helyedbe.
2015. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan régóta nem ismerem, hogy 100%-ig tudjam állítani, hogy milyen. Másoktól tudom, hogy nem az a típus aki kihasználná a másikat. De most velem mégse tudja eldönteni, hogy mit akar.
2015. szept. 12. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a "jeleivel" együtt, mégis miért kéne neked találgatnod?
2015. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!