Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy fiatal vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy fiatal vagyok még a csókhoz?

Figyelt kérdés

Múlt szombaton volt az első csókom. Meg a második, harmadik is...

Érdekes volt így elsőre, de nem igazán élveztem. Ma megint volt csók, de valahogy... nem igazán élveztem, most se. Pedig tényleg, imádom a fiút.

Lehet az a gond, hogy még 14 sem vagyok, vagy csak nem jöttem bele?


2010. márc. 12. 22:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit kellemetlen ez a kérdés, tudom, kifogtok röhögni, de legalább nem ismertek. :)
2010. márc. 12. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
miért nem volt jó a csók, talán nem vagy szerelmes belé?
2010. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy csak nem jöttél bele.. (vagy a pasid csókol rosszul)
2010. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt fiatal vagy még, másrészt éretlen. Ha majd jól esik a csók akkor leszel érett rá. Türelem.
2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy még csak ezen parázol :) mások 13 évesen mondjuk a szexet nem élvezik xD
2010. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22:59 én beléd kötnék.ha leszopnak egy 8évest és jól esik neki akkor ő már éredt arra hogy nemi életet éljen? nem hinném. egyszerűen csak szarul csókol a barátod.
2010. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát tudod ha nem élvezted, akkor csak hiszed hogy imádod... messze vagy még a szerelemtől. kicsit olyan szaga van a dolognak hogy kellett egy pasi mer mindenkinek van már, aztán szerelem nincs csak pasi mert az a menő... aztán igy meg persze hogy nem élvezed. ha szerelmes lennél élveznéd... ez fix
2010. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
B.szki 12 éves vagyok és tegnap elött volt meg az elsö csókom!!
2010. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

Ezek szerint nem szeretem? Nem hiszem. A többiek nem nagyon érdekelnek, a srác meg nagyon bolond, mindig felvidít meg megnevettet :)) tényleg szeretem, már mielőtt össze jöttünk is így volt ez...


Nekem nincs hasonlítási alapom, hogy hogy kéne csókolni, de elég érdekesen csinálja... szóval úgy behajlítja a nyelvét, majd visszahúzza, majd újra be... olyan lefetyelés szerűen, csak lassabb... :D

De ha rosszul csókol, akkor mit csinálhatok? Majd belejön?

2010. márc. 13. 09:51
 10/10 anonim válasza:
szerintem keress ra a neten hogy kell,probald ki ugy es ugy lehet jobban fogod elvezni
2010. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!