Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a srác?

Figyelt kérdés

Furcsa számomra az egész szeretném ha segítenétek ezt a fiút kibobozni nekem.

Tömören ilyen velem:

Amikor össze jöttünk az exem még vissza akart engem szerezni folyamatosan zaklatott engem meg ilyenek.Ő azt mutatta nem zavarja mert látta rajtam hogy tovább akarok lépni és vele. De közben folyton regisztrált minden társkeresőre és másik nőt keresett magának bennem pedig a hibákat kereste és nézte és nem a jót. Velem folyton sexelt más közös élményünk nem nagyon volt és van filmek terén legtöbbszőr azt néztük amit ő szeretet, legtöbbszőr nála kellett lenni hozzám nem nagyon jött mondván fáj a lába mert építőiparban dolgozik és sokat kell mászkálnia. Amikor véglegesen le akartam zárni őt akkor öngyilkos akart lenni, zavarta ha féltékeny vagyok de okot adott rá, de amikor ő volt féltékeny rám az nem volt baj számára. A barátai voltak neki a fontosabbak nálam. A családja utál engem mert valahányszor düh kitőrései voltak mindig rám fogta hogy miattam mert össze vesztünk csak azt nem mondta el mért is, és 3szor akart öngyilkos lenni.

A bajok azok voltak vele, hogy sokszor hazudozott nekem és a próblémákat nem megoldotta velem együtt közösen hanem szőnyeg alá akarta söpörni és kérte ne azokkal foglalkozzak. De viszont ő így úgy szeret és ne törödjek azzal hogy a családja engem utál és ezért bujkálva kell vele lennem viseljem el.


Az a baj hogy nagyon jól nézz ki és nagyon magába zúgatott azzal hogy meg tud nyugtatni meg tud nevetetni figyel rám, laza stilusa van és gyönyörű a mosolya.

Sosem büdös bármennyire is le van izadva én nem érzem őt annak. Jól csókol. De ahogyan hozzám áll az elkeserít és nem tudom mit kezdjek vele.


A fiú 21éves én pedig 23vagyok.



2015. szept. 8. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy hogyan csókol, de ilyet leírni, hogs sosem büdös :'DDDD ezen, ne haragudj, jót nevettem. Figyelj, ezt magadban kell mérlegelni, ha téged ez nem zavar, hogy bujkalni kell, es eleg annyi, hogy szep a mosolya, es meg tud nevettetni, akkor maradj vele :) senki sem tokeletes, neki ezek a hibai, amiket felsoroltal :D ha ezeket el tudod fogadni, semmi esetre se engedd el. :3 en spec nem tudnam elfogadni, hogy hazudozik ossze vissza, es ezt az ongyilkosos eolgot sem, szerintem ez valamiféle lelki terror, de ez az en velemenyem :) barhogyan is dontesz, sok sikert :)
2015. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te elirtad a korod, te nem vagy 23, csak 13 ilyen naív ember fogalmazással, mint ami teneked van. Ilyen minden szót külön írni, nagyjából a 8 általánost végzett takarítónő ismerősöm helyes írásával. Ezt még olvasni is rossz, olyan mintha a szí szripió mondaná robot hangon. Túlságosan is tagolt az egész.
2015. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsőségekre buksz, akkor ne csodálkozz, ha belül meg rohad minden.

Amúgy egyetlen megoldás van a helyzetrdre, de lehet, hogy még bele kell buknod pár kapcsolatba, hogy megtanuld a leckét: az ilyen sz r alakokat két lábbal kell kirúgni.

2015. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!