Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. A családja összességében kedves, viszont ha én lemegyek hozzájuk az édesanyja valami miatt mindig kiakad...konfliktus helyzet van ha én ott vagyok. Ez nagyon nyomasztó. Általában rajtam kívül álló ok miatt kezd el "durcázni", de van, hogy rám sértődik meg, egy véletlen megnyilvánuláson. A helyzetet nehezíti, hogy általában elég feszült vagyok náluk, nem tudok ellazulni kellőképpen (pont az említett konfliktusok miatt) ámde az édesanyja mégis elvárja, hogy barátnői viszonyban legyünk egymással. Csevegjünk, süssünk, nagy beszélgetéseket tartsunk. Ez frusztrál. Párom pedig biztat, hogy menjek gyakrabban, így oldódna a viszony...viszont én erre az elmúlt 2 év után nem érzek túl nagy ingerenciát. Az édesanyja gyakran mondja neki, hogy "lehetne a barátnőd beszédesebb, meg csinálhatnánk több közös programot"... Sajnos elég zárkózott lány vagyok, nem tehetek róla:/ Mit csináljak hogy az anyós viszony jó legyen?

24/L



2015. aug. 8. 00:31
1 2
 1/16 Blade Bone ***** válasza:
Kit érdekel az anyóssal való kapcsolat, nem vele jársz, ezt nem erőltetheti a barátod se, nincs joga ehhez.
2015. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy zárkózott vagy, és nem tehetsz róla, és kérd, hogy legyen türelmesebb veled, úgy könnyebben meg tudsz nyílni.

Sokat tud segíteni, ha nyíltan felvállaljuk a gyengeségeinket, mert akkor az emberek segítőkésszé válnak!

2015. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha többet akar a barátjától akkor bizony nagyon is számít az anyóssal való kapcsolata.


Kedves kérdező mégis mitől fosol? Megesz? Csak nem.

2015. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A barátom családjával annyira jó a viszony, hogy nem is tartom velük a kapcsolatot... de lassan a barátom se :D Nem anyóson áll vagy bukik a dolog, ha a gyerek nem anyuci pici fia.
2015. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Blade Bone ***** válasza:
#4 Ámen! :D
2015. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Így van, mondd el neki egy közös beszélgetésnél, hogy te lassan oldódsz fel, és zárkózott vagy. Emiatt durcázik, vagy van más egyéb gondja is veled, mert értékelnéd, ha egyenes lenne hozzád. Szeretnél jó viszonyt. Ezt így mondd el neki.
2015. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az anyós alapvetően az ellentétem:D pörög 20 évesnek érzi magát, mindig programokat csinálna és nem érti meg (barátom már mondta, neki, hogy zárkózottabb vagyok nyugodjon picit meg)hogy nem leszünk soha "barátnők". Lehet csak én vagyok ilyen maradi, de a párunk édesanyja szerintem nem kell, hogy ennyire tapadjon...:/
2015. aug. 8. 01:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy eléggé tudja befolyásolni a páromat...tehát általában látszik/ tudom mikor tömte valamivel a fejét az édesanyja:S
2015. aug. 8. 01:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért lassan kibukik a dolog, amit már az indítódból gyanítottam, meg tapasztalat is, hogy ez a zárkózott vagyok meg félnék ilyenkor egy nagy büdös kamu, mert tulajdonképpen az anyja személyével van problémád.


Hát sok sikert!

2015. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod félti a fiát, hogy elveszed tőle. Sok anyós emiatt alapból seggarc a menyével. Érzelmi intelligencia hiányára vall. Nem kell barátoknak lenni, kedves, tisztességes viszonyt kell kialakítani/fenntartani, és kész. Én férfi vagyok, de én sem szeretem a tapadós, tenyérbemászós, érzelmi kitöréseket produkáló nőket/asszonyokat.
2015. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!