Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "se veled, se nélküled"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "se veled, se nélküled" párkapcsolat hogyan javítható?

Figyelt kérdés

9 évnyi együttélés után eléggé elhidegültünk egymástól a feleségemmel.


Olyan hölgyektől szeretnék tanácsot kapni, akik voltak hasonló helyzetben vagy most is abban vannak.


Privátban is szívesen beszélgetnék a témában.



2015. szept. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az már a legjobb jel, hogy változtatni akarsz rajta. Ez az alapja.


Menjenek olyan helyekre együtt, ahova eddig nem. Csináljatok olyan dolgokat együtt, amiket eddig nem. Ha van gyerek, passzoljátok le kicsit a nagyszülőknek ez idő alatt. Járjatok sétálni, beszélgessetek újra (gondolom ezek sincsenek meg...)

2015. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
"A szerelem olyan mint a fingás.Ha erőlteted,egy nagy szar lesz az egész" :(
2015. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éltem ilyen kapcsolatban, és közelről megfigyelhettem többet is a környezetemben. Ha a szerelem nem elég erős, hogy ne vágyódj el a kapcsolatból, akkor nincs szerelem, csak megszokás, ismeretlentől való félelem. Kivétel nélkül a szakítás volt a megoldás minden esetben, ami után mindenki megtalálhatta azt, akivel valóban együtt akart lenni.
2015. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te észrevetted,de a feleséged mit gondol hogyan vélekedik,szeretné e rendbehozni ő is.Ketten van esély rá hogy megint jól működő kapcsolat legyen.Anno volt nekem is részem benne, alig szóltunk egymáshoz külön ágyra ment nem is akart tőlem abszolút semmit.Ez így ment majdnem fél évig aztán közölte elköltötőzik mert már nem érez irántam olyan mélyen hogy maradjon ebben a kapcsolatban.Azt tudni kel hogy előtte pár hónapja már szinte minden napos volt a veszekedés.Elment de mivel van két közös lányunk ahogyan jött értük hogy elvigye őket mindent megpróbáltatások csak hogy vissza kapjam és 3 hónap múlva újra belevágtunk a kapcsolatba.A 3 hónap alatt úgy érzem hogy nagyon sokmindent megtudnánk beszélni és egyezségre jutottunk.Ma jóllelvagyunk nem nézünk át a másikon, és próbálunk mindenből a legjobbat kihozni.Úgymond boldog vagyok de mielőtt elhagyott,akor már 8 éve együtt éltünk és szerelmes voltam belé... De fülig.Amióta újra keztük tudom hogy ő nekem a mindenem és tisztába vagyok azzal is hogy ő a másik felem, szeretem de valahogy átalakult a a szerelem szeretetté.És megvalom őszintén sokszor Hiányzik az az érzés de mélyebb lett ankapcsolatunk.
2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, de vádaskodás és hibáztatás nélkül. Mondjátok el őszintén, hogy kinek mi nem tetszik, mi hiányzik, mit szeretne gyakrabban, mit vár a másiktól... és figyelmesen hallgassátok meg egymást, ha eközben egyikőtök felkúrja az agyát, akkor inkább hagyjátok félbe, de nehogy vitázni kezdjetek. Tilos a "te mindig... te soha.." jellegű hibáztatás, inkább induljatok úgy neki, hogy "ha te ezt csinálod, akkor én így érzem magam" tehát ne dühösen, ne vagdalkozva, de mégis nagyon őszintén. Adjatok esélyt a másiknak, hogy változtatni tudjon. És a hétköznapokban, ha kezd elmérgesedni a helyzet, akkor inkább vicceld el, vagy hagyd ott, ne menj bele apró-cseprő kis összezördülésekbe. Ha látja rajtad, hogy nem lehet belerángatni ilyen játszmákba, akkor ő is változtatni fog. Előbb a kommunikációt és az érzelmeket próbáljátok rendberakni, ne a szexszel indítsatok. Ha mindketten igyekeztek, akkor pár kezdeti botlás után helyre lehet hozni mindent. Azután pedig igyekezzetek sok közös programot szervezni, nem kell extra költséges, hű de különleges dolgokra gondolni, társasozzatok, faragjatok együtt tököt novemberben, menjetek erdei sétára, készítsetek együtt vacsorát, ilyesmik.
2015. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!