Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ami eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ami eddig boldoggá tett az most már egyáltalán nem? Többi lent.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 3 éve van párkapcsolatom, együtt is élünk. Egészen eddig tökéletesen boldog voltam, ám egy hónapja éreztem először az ürességet mindennel kapcsolatban (alapvetően depresszív hajlam vagyok, de ilyen még sosem fordult elő), így a páromhoz fűződő viszonyomban is. Környezetváltozástól jobb lett. Két héttel ezelőtt mikor kiment külföldre, már minden jó volt, ismét nagyon jól éreztem maga, boldog voltam, majd amint visszajött,ismét ürességet kezdtem érezni, bármiről is legyen szó(anyukámékkal, vele, a munkahelyemen). Alapvetően erős hangulatingadozás jellemez, levertség és mélyről jövő, görcsös zokogás. Rengeteget gondolok rá, és a kapcsolatunkra is. Egyszer van jövőképem,akkor is vele, egyszer egyáltalán nincs. Nem akarom elveszíteni, nagyon félek hogy ez megtörténik. Igaz mellettem áll, de sajnos magam miatt aggódom, mert nem igazán értem mi történik bennem. A kémiával teljesen rendben van minden, tudom hogy még egy ilyen srácot soha nem találok, és hogy ő a legjobbat érdemli. Lehet ez valamiféle lelki trauma ami kivetül a kapcsolatunkra ilyen szinten, vagy mélyponton van a kapcsolatunk esetleg? Olyan érzésem van, mintha saját magam állnék a boldogságom útjába. Segítsetek, mi lehet?:( Nem szeretném Őt elveszíteni.

(Elnézést ha kuszára sikeredett.)



2015. szept. 16. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező :)

Egy kicsit törődjön Önmagával. Azt javaslom, hogy üljön le egy kényelmes fotelbe, és idézze fel, hogy mióta van ez az egész. Ha Ön vizuális típus, akkor javaslom, vegyen elő papírt ceruzát, ossza be hónapokra, és a fontos változásokat tüntesse fel papíron.

(konkrétan azokat is, amikor esetleg összedördülések voltak Ön, és párja, Ön, és munkahelye/iskolája között)

Ezután gondolkodjon el, mióta tart Önnél ez a boldogtalanság? Ha megvan a körülbelüli hangulatváltozás ideje, jelölje be azt a papíron. Amit bejelölt, időintervallum, ott lehet a megoldás.

Sok sikert kívánok!

24/F

2015. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(emelje ki a kérdést, ha eddig még nem tette!)
2015. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!