Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom választás elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom választás elé állított. Vagy ő vagy a nyelvvizsgám. Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy tanfolyamot, decemberben végzek. A barátom viszont közölte, hogy nem hajlandó kivárni a tanfolyamom végét, most azonnal akarja, hogy hozzáköltözzek, és akkor válasszak, hogy vele maradok, vagy "feleslegesen" csinálok egy nyelvvizsgát.

Szerintem beteges csak, ha valakinek ilyen felmerül a fejében? És akkor még én vagyok a gyerekes..

4 éve vagyunk együtt.. az elmúlt egy évben változott meg így, amióta távkapcsolatban vagyunk.

20L


2015. szept. 16. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most azonnal hagyd ott! Ez bolond!
2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Azt is tedd hozzá, hogy már kb. fél éve vele laknál németben, csak elbuktad a vizsgáidat, és akkor már kitoltad a kiköltözést még azzal is, hogy nyelvvizsgázni akarsz.


Szerintem sem jogos tőle, de így kerek a történet.

2015. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem normális. Már az sem az, hogy választás elé állít. Ultimátumokat ad, fenyegetőzik. Az meg, hogy egy ilyen ügyben... Tényleg egy idióta.

Hagy döntsd már el te, hogy hozzá akarsz-e költözni, és hogy mikor.

2015. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd ott, ez tényleg idióta.
2015. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb hogy még csak ott sem kell hagynod, elég ha megcsinálod a nyelvvizsgádat, ő meg eldöntheti hogy mennyire vagy fontos neki.


De most komolyan, mi ez már? Hisztizik mint egy fürdősqrva. (Ezt így mondják egyébként? :))

2015. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
ha németbe kellett volna mész, akkor tényleg hülyeség, ott megtanultad volna a nyelvet, és visszajössz, esetleg kinn lenyomsz egy nyelvvizsgát. Bár most nem értem, h ez a #2 a barátod, vagy mi van. :)
2015. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kuka...a tanfolyam fontosabb pasi meg lesz másik.

Addig tanulj amíg tudsz.:)

2015. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha véleményt, tanácsot kérsz másoktól, tényleg nem ártana, ha őszintén leírnád, hogy korábban miben állapodtatok meg, tettél-e arra ígéretet, hogy egy adott időpontig kiköltözöl, hogy egy év távkapcsolat után együtt lehessetek, és ezt a megállapodásotokat rúgod most fel - mert így nem csak egyoldalú, de hiányos is a történet.
2015. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 Mi van ha angol nyelvvizsgát akar? :)
2015. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
angol easy after deutsch :)
2015. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!