Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rástartolt a barátomra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rástartolt a barátomra egy csaj. Mit csináljak? 19l

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatban élek a barátommal. Megtudtam, hogy rástartolt egy csak, aki idősebb nála 4-5 évvel. A barátom 21.


Kedd este jött egy sms a telójára, amit úgy olvasott el, hogy elhúzódott tőlem egy picit, nehogy eltudjam olvasni. Kérdeztem, hogy ki az, azt mondta X nevű haverja csak.


Elég féltékeny típus vagyok. Nem kombinálok, de bogarat ültetett a fülembe.


Tegnap nálam aludt. Leugrottak a tesómmal a bevásárlóba. A telefonja a lakásban maradt. Hát, kaptam az alkalmon és beléptem a facebookjába.


Egy lánnyal beszélgetett többször, meg találkát is megbeszéltek sokszor. A vicc, hogy én ismerem is a csajt. Láttam őket beszélgetni az utcán, meg a lakásán is ott találtam már, de azt mondta csak egy ismerőse. Kimagyarázta, ahhoz nagyon ért. Meg bíztam mindig is benne, nagyon stabil a kapcsolatunk.


Na most. Tudom, hogy nem csalt meg, illetve nem is csalna, de amiket írt neki, zavaros és zavaró számomra.


Arra következtettem, hogy nagyon bejön neki, külsőre-belsőre is, ideális barátnőnek tartja, mert éretebb, mint én. Olyasmiket is írt, hogy gondolt e már arra, hogy összejönnek?, mert ő (a barátom), igen. Meg arra is, hogy intimebb helyzetbe kerülnek (szex).


De én akkor sem értem. Ha minden jó köztünk, minek csinálja ezt?


Irogatott neki olyanokat, hogy ez meg az a baja velem, de nekem ez nem tűnt fel, sőt, minden szuper.


Nem tölt velem kevesebb időt, figyel rám, segít nekem, ergó minden jó, mégis más után sóvárog.


Meg történt egy eset, de azt már le se írom...


Mit csináljak?


2015. szept. 19. 13:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ne légy már ennyire naiv, mert ez már nekem fáj...
2015. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naív, velem van, engem szeret, ezt tudom.


Kizárt, hogy ha a csaj azt mondaná gyere hozzám, belemenne. Nem hagyna el, mert túl szoros a kapocs köztünk.

2015. szept. 19. 14:39
 13/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem véletlenül keresett másik nőt.
2015. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire naiv vagy és buta is!


Gondolkodjunk józan paraszti ésszel, csak hogy a leggyengébbek is megértsék:

Ha egy párkapcsolatban minden harmonikus, jól működik, szeretik és tisztelik egymást a felek, megbíznak egymásban, akkor a férfi tag majd elkezd ilyeneket írogatni és levelezni egy 3. csaj személlyel?

Ugye, ez csak vicc akarna lenni?


"Kimagyarázta..."

Ez egyenlő a hazugsággal!!!


A nagy rózsaszín ködtől nem látod az igazságot: ez a pasi már NEM AKAR TÉGED!!!


Tényleg jó lenne megbeszélni a dolgokat!



Jó lenne, ha a tapasztaltabb válaszolókra hallgatnál! 19 éves fiatal vagy, akinek ez az első komoly kapcsolata és azt hiszed, hogy ez a sírig fog tartani!


Bocsi, de ebből most kiábrándítalak, ahol az egyik fél ilyet csinál, az már nem akarja azt a kapcsolatot, amiben most jelenleg van!!!

2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értek én mindenkit. De mi komolyra tervezünk. Ha nem szeretne velem lenni, szakított volna, mert a csaj hajlana felé... Akkor miért van még velem?
2015. szept. 19. 15:15
 16/25 anonim ***** válasza:

Azért van még mindig veled, mert te egy BIZTOS pont vagy, ő meg még nem!

Tehát akkor fog dobni téged, mikor a másik csajjal már sínen van minden!

2015. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.! A szülei nem engednék. (Igen, függ tőlük, nem vagyunk nagyvárosiak, botrány lenne belőle) Illetve engem sem bántana meg.
2015. szept. 19. 15:20
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én feladom!


Valaki más magyarázza már el a kérdezőnek, hogy mi a valós helyzet!

2015. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te így gondolod, még nem így van. Mindent te sem tudhatsz ennyi infóból amit leírtam, hisz nem ismered őt.
2015. szept. 19. 15:42
 20/25 anonim ***** válasza:

De te se biztos, hogy annyira jól ismered!


1. Ha minden rendben menne, akkor miért vagy féltékeny egyáltalán? (2 és fél éve vagyok távkapcsiban a szerelmemmel, de a féltékenység nálunk nem ismert!)

2. Gondolj már bele logikusan: veled van, akkor mi szükség rá, hogy titkolózzon előtted?

3. Ha veled van, akkor miért írogat ilyeneket és beszél meg találkát egy másik csajjal?

4. Mikor óhajtod végre megbeszélni vele ezt a dolgot?

2015. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!