Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rástartolt a barátomra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rástartolt a barátomra egy csaj. Mit csináljak? 19l

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatban élek a barátommal. Megtudtam, hogy rástartolt egy csak, aki idősebb nála 4-5 évvel. A barátom 21.


Kedd este jött egy sms a telójára, amit úgy olvasott el, hogy elhúzódott tőlem egy picit, nehogy eltudjam olvasni. Kérdeztem, hogy ki az, azt mondta X nevű haverja csak.


Elég féltékeny típus vagyok. Nem kombinálok, de bogarat ültetett a fülembe.


Tegnap nálam aludt. Leugrottak a tesómmal a bevásárlóba. A telefonja a lakásban maradt. Hát, kaptam az alkalmon és beléptem a facebookjába.


Egy lánnyal beszélgetett többször, meg találkát is megbeszéltek sokszor. A vicc, hogy én ismerem is a csajt. Láttam őket beszélgetni az utcán, meg a lakásán is ott találtam már, de azt mondta csak egy ismerőse. Kimagyarázta, ahhoz nagyon ért. Meg bíztam mindig is benne, nagyon stabil a kapcsolatunk.


Na most. Tudom, hogy nem csalt meg, illetve nem is csalna, de amiket írt neki, zavaros és zavaró számomra.


Arra következtettem, hogy nagyon bejön neki, külsőre-belsőre is, ideális barátnőnek tartja, mert éretebb, mint én. Olyasmiket is írt, hogy gondolt e már arra, hogy összejönnek?, mert ő (a barátom), igen. Meg arra is, hogy intimebb helyzetbe kerülnek (szex).


De én akkor sem értem. Ha minden jó köztünk, minek csinálja ezt?


Irogatott neki olyanokat, hogy ez meg az a baja velem, de nekem ez nem tűnt fel, sőt, minden szuper.


Nem tölt velem kevesebb időt, figyel rám, segít nekem, ergó minden jó, mégis más után sóvárog.


Meg történt egy eset, de azt már le se írom...


Mit csináljak?


2015. szept. 19. 13:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Olyasmiket is írt, hogy gondolt-e már arra, hogy összejönnek, mert ő igen.." Az mi?? WTF?

Kérdező. amilyen nagy a bizalmad, olyan nagyot fogsz koppanni..

2015. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 omba ***** válasza:

5 éve vagytok együtt 18 évesen.. hát ez a kamasz szerelmek sorsa.

Nem tudom, honnan veszed, hogy : "Ha minden jó köztünk,"


Az én párkapcsolatomban most minden jó, senki nő nem kérdezi, hogy összejönnénk-e, én meg senkinek nem írnám, hogy igen.


Mit csinálj? Lásd be, hogy ennek vége.

2015. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicsit reálisabban nézni a helyzeted, hisz ebben a leírásban is annyi jel mutat arra, hogy nagyon nincs rendben a kettőtök kapcsolata. Ha ennyien ezt vesszük ki a leírásból, biztos, hogy mi gondoljuk rosszul?
2015. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amiatt ne erezd magad rosszul, hogy megnezted a facebookjat. Aki emiatt serteget, az szerintem ugyanugy megnezne a parja dolgait ha felmerulne a kerdes, hogy esetleg megcsalja. Aki meg nem nezne, az meg biztos nagyon nyugodtan el egy nagy kerdojellel a fejeben ahelyett, hogy gyorsan kideritene mi a helyzet.Te ezt megtetted es talaltal bizonyitekot arra, hogy a parod titkos, intim kapcsolatban van egy masik lannyal. Szexrol beszelnimassal igy es mindezt titokban, az hutlenseg. Az, hogy videkiek vahytok nem garancia arra, hogy egyutt fogtok megoregedni. Ha balhe is lenne emiatt a falutokban, addig tartana amig ra nem jonnek, hogy baratod boldogabb azzal a masik lannyal. Sajnos nem te lennel az elso aki pofara esik egy tokeletesnek hitt kapcsolatban. Szerintem ne eld bele magad tulsagosan ebbe az altalad hitt nagy szerelembe. Ez csak egy jo tanacs.
2015. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
Add rá a kabátot, és mutasd meg neki az ajtót.
2015. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!