Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én vagyok telhetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok telhetetlen?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, forintra átszámolva 360 ezret kapok, ebből fennmarad 125 ezer per hó úgy, hogy egy nagy családi házban élünk (75m2, 4 szoba), bérletet fizetünk, normálisan étkezünk. Ezt a pénzt teljesen magamra szánom, egy részét félreteszem. A párom szerint telhetetlen vagyok, mert nagyon kevesen tudnak ennyit megtakarítani még itt is,ráadásul ilyen fiatalon, és én mindig azon agyalok, hogy tudnék még többet keresni.


Valóban telhetetlen vagyok?


2015. szept. 19. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg mondta, hogy sokaknak abszolút nincs megtakarítása, meg enni se mit, belegondolhatnék, milyen szerencsés vagyok, hogy luxusholmikra költök
2015. szept. 19. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevesebbet keres nálad, vagy azt akarja, hogy neki add a pénzt?
2015. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy bizonyos szinten megelégednék és nem hajtanám a még több pénzt.Inkább élnék a meglévőből,minthogy csak gyűjtsek és gyűjtsek.

Attól függ,hogy neked mennyi a célod,ha csak azért gyűjtöd,hogy minél több legyen,akkor telhetetlen vagy,de ha megvan egy bizonyos életszínvonal,amit elakarsz érni,akkor nem vagy telhetetlen.

2015. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk utazni szeretnél évi háromszor egy szép külföldi helyre.Ha pl. ez a vágyott életszínvonalad és megteheted,akkor gyűjts rá.Vagy ha majd a gyerekednek szeretnéd biztosítani a jövőjét.Ezek jó dolgok,csak a sok munkától és a pénz hajtásától ne felejts el élni,mert másképp a pénz nem tesz boldoggá.
2015. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!