Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm a kelleténél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a kelleténél jobban szereti a szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve van barátnőm, együtt lakunk. Azt mondta, hogy ha havi 8 szex van átlagosan, az a minimum. 7-nél már meg kell csalnia, hogy jó legyen neki, 6-nál már fontolgatná a szakítást. Egyelőre havi 10-12 szex van, viszont én bőven beérném 3-4-gyel. Úgyhogy a legtöbb szexet ő kezdeményezi. Nem tudom, meddig bírom az iramot. Igyekszem a kedvében járni, nem akarom, hogy szakítson velem. És azt sem gondolom, hogy egyből szakítana, ha lecsökkenne a ráta. Szerintetek mit tegyek, hogy jobban akarjam a szexet, vagy ő akarja kevésbé?

2015. szept. 20. 02:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%

Minek vagy vele ha arra se vagy képes, hogy szexelj vele. Miféle kapcsolat ez. Jó, hogy takarít, mos, főz rád de te meg undorodsz tőle.

Mindkettőtöknek jobb lesz ha megcsal és hagyod elmenni.

2015. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mekkora egy suttyó senkiházy vagy utolsó!
2015. szept. 21. 19:34
 23/24 anonim ***** válasza:
Az ireleváns, hogy szerinted én mi vagyok. Az viszont teljesen érthetetlen, hogy miért nevezed barátnődnek amikor csak csicskának tartod magad mellett.
2015. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Barátnőm a kelleténél jobban szereti a szexet?"

Nem, kérdező. Te vagy effeminált.

2015. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!