Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friendzoned. Megszakítsam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzoned. Megszakítsam a kapcsolatot vagy ne?

Figyelt kérdés

Eléggé érdekes a helyzet, a lényeg, hogy van egy társaságunk (5fő) akik mindig mindent együtt csinálnak.. Na most nyáron belépett egy 6.fő (egy bizonyos lány)aki egyből megtetszett nekem.. Elég sokat beszélgettünk, szinte mindennap órákat, úgy viselkedett velem mint aki többet akar barátságnál, végül én elkezdtem érezni valamit iránta.. Elmondtam neki, ekkor benyögte, hogy ő tényleg szeret, imád de mint csak barátot..És azt mondta ő nem játszott velem, amikor kérte, hogy hívjam fel, mindig keresett,olyanokat írt.. egyáltalán nem úgy írt/viselkedett mint egy barát, és rájöttem, hogy ezt azért csinálta(mert sejtette, hogy akarok valamit ((gondolom én)) hogy érezze van olyan ember akinek fontos, aki törődik vele.. Na most ezek után bent maradt a társaságunkba, de nem tudom, hogy képes leszek-e vele ezentúl ugyanúgy beszélni szinte mindennap, és ugyanúgy viselkedni vele mint ahogy eddig.. Megmondjam neki, hogy felejtsük el egymást vagy próbáljak meg tényleg csak a barátja lenni?

19f /17l.



2015. szept. 21. 11:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ez a bizonyos lány úgymond kihasznált, ezért is "haragszom" rá, és ezért nem tudom eldönteni mit is csináljak..
2015. szept. 21. 11:08
 2/24 anonim ***** válasza:
3%
A lány egy önző kis liba. Igen, csak játszott veled, és joggal haragszol rá. A baráti társaság többi része, akik nyilván látták, hogy mi a helyzet, mit szól a dologhoz? Szerintem ne barátkozz vele, de a barátaidat ne engedd át önként és dalolva! Távozzon ő, és keressen magának új társaságot!
2015. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
17 éves, hagyd már, még épp csak most érik nővé. Próbálgatja a szexepiljét, hogy kinek tudja felkelteni az érdeklődését, hogyan, mivel. Csak játszik. veled azért játszott, mert gyakorlatilag mindenféle beégés veszélye nélkül játszadozhatott, hiszen amikor komolyra fordul a dolog, elég annyit mondania, h te vagy a hülye, te értetted félre az egészet, hiszen ő nem úúúúgy gondolta, hát ti csak barátok vagytok, neeem??
2015. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ők is azt mondták, hogy játszott velem.. Barátaimat sokkal régebb óta ismerem, mint ezt a lányt, és ők nem fognak kitenni engem a társaságból miatta..:D Ha megszakad a kapcsolat nyílván ő fog távozni és nem én :)
2015. szept. 21. 12:08
 5/24 A kérdező kommentje:
2.: Igen, pont ugyanezt mondta nekem.. Hát milyen érdekes. :D Meddig várjak ezzel? Gondoljam át, vagy mondjam meg neki hogy minél könnyebb legyen nekem?
2015. szept. 21. 12:10
 6/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, szerintem az utolsót nekem szántad. Koccoltasd le minél hamarabb, ne rajtad tanuljon már meg pasikat elcsábítani, kelletni magát, stb. Maradhattok jóban, de a barátság nekem már felejtős lenne.
2015. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazából nem hinném, hogy rajtam tanulta meg, csak nagyon szar helyzetben van,családi problémák stb, és kellett neki ez az érzés, vagy ő se tudja mit akart igazán.. nem tudom.
2015. szept. 21. 13:01
 8/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Aki lepontozott, mondja már meg, miben nincs igazam! Köszi!
2015. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

"Friendzoned. Megszakítsam a kapcsolatot vagy ne?"


Már elnézést, de te kizárólag csak dugni akartál vele?

Ha nem, akkor mi bajod azzal a "friendzone"-nal?

2015. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

#8


Én ugyan nem pontoztalak le (már nincs rá szükség), de egyfelől túl nagyívű, másfelől túl negatív következtetéseket vonsz le.

Vagyis egy nőgyűlölő kis p*cs vagy.


(És hát ebből adódóan nagy valószínűséggel rossz tanácsot is adtál.)


Megfelel az indoklás?

2015. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!