Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadhato, mint ok?

Figyelt kérdés

Szoval.. nehany okbol kifolyolag, en ugy keresek part, hogy inkabb szemelyesen dumaljunk, ne facebookon, a mostani baratommal is igy csinaltuk. 2-3 hetig talalkozgattunk, facebookon csak nehany szot valtottunk, mert altalaban telefonon dumaltuk le, hogy mikor es hol. 3 napja nem talalkoztunk (mar egyutt vagyunk), szoval facebookon tartjuk a kapcsolatot. A srac olyan szinten nem tud irni, hogy az balami hihetetlen.. nem tudom ezt elviselni, eloben muveltnek/okosnak tunik. Nincs semmi betegsege de olyan szavakat hibasan ir.. huh. Pl.: rollam, aszt-eszt, mijen, ojan.

Szakitani szeretnek vele es szerintem fogok is, de megis kiszeretnek nehany velemenyt kerni, mert elegge buntudatom is van.. nagyon gonosz lennek ha megtennem?:/ tenyleg nagyon idegesito es ha tehetem nem is irok neki. Errol mar beszeltunk termeszetesen, de azt mondja probal helyesen irni.. hat nem ugy tunik....


2015. szept. 21. 18:40
 1/6 anonim válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha emiatt szakítani akarsz. Senki nem akar egy iskolázatlannal járni. Legyen az ő baja, ha nem tud helyesen írni. Neked nem kell szégyenkezni miatta.

Volt egy fiú, akivel sokat találkoztam, beszélgettem. Facebookon is. A kérésemre se volt hajlandó kikapcsolni a T9-et, nagyon zavart az összefüggéstelen írása. És nem zavartatta magát, az sem érdekelte, hogy engem nagyon zavar a dolog, pedig többször is mondtam neki... Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, itt már nem csak arról van szó, hogy írni se tud, hanem, hogy nem veszi figyelembe a másikat.

2015. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2015. szept. 21. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha élőben műveltnek, okosnak tűnik, akkor ott valami "difi" van: egy ilyen ember tud helyesen írni. Ha akar és mégsem megy, az valószínűleg valami "disz" lesz (dyslexia/dysgrafia).
2015. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:

Ami a magyar nyelv igényes használatát illeti te sem leszel az etalonom (tudom, telóról írsz..)


"az balami hihetetlen." hihető.

"kiszeretnek" - hm... :D


Van ilyen gyerekem, disz-izés... sohasem lehetett neki az írást megtanítani.

Tök jó fej, értelmes, jószívű fiú, 136 az IQ-ja és elég rendesen zenél, még lehet is belőle valaki azon a piacon.

Szóval a tök tudja.


Én tudok helyesen írni, de velem rosszabbul járnál.

2015. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadnia, hisz úgyis otthagyod. Amúgy megértelek, hogy nem akarsz ilyennel járni. Én sem tettem. Egyszerűen van egy szint ami alá nem megy az ember. Ezzel nincs semmi baj.
2015. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Felhívnám figyelmed a kérdés eme részletére:


"eloben muveltnek/okosnak tunik".

2015. szept. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!