Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom van De újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van De újra szerelmes szeretnék lenni! Lehet hogy már nem belé? Sokat beszél csúnyán velem jogtalanul! Többi lent

Figyelt kérdés

Lehetek szerelmes utána?Ő volt a nagy Ő !!! Szeretem, és ha minden rendben, boldog szerelembe élek, még akkor is ha tudom hogy sose lesz olyan velem mint rég .

Szeretetre vágyok, de több km-re vagyunk egymástól a munkája miatt...Kezdem úgy érezni hogy csak azért kedves velem sokszor hogy nehogy megcsaljam, vagy másra nézzek , mert tudja olyankor tökéletesnek látom!


Mi a véleményetek?

20 éveiben járó L


2015. szept. 22. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy csak akkor élsz boldog szerelembeNNNN, ha minden rendben van. Amúgy is így kéne érezned, ha épp nincs minden rendben. Tudod, a társ mindig társ kell, hogy legyen. Nem csak örömben...

Szerintem ez a kapcsolat meghalt. Értelmesebb lenne lezárni.

2015. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor jól érzem:( köszönöm!
2015. szept. 22. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Ő volt a nagy ő?"erős" lehetett a mezőny.....halott kapcsolat
2015. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!