Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális gondolkodásmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális gondolkodásmód egy felnőtt férfitől? :c

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, komoly jövőt tervezünk együtt, külföldön. Én 24L ő 27F. Egyszerre fejezzük be az egyetemet, viszont nekem már van egy szakmám (turizmus vendéglátás) amivel egy tengerpart melletti szállodába felvettek dolgozni és jövő nyáron már ki is mehetnék. Mondtam a kedvesemnek, hogy ez egy nagyon jó lehetőség, ki tudnánk költözni és én keresnék annyit is, amíg ő nem talál munkát addig se szenvedjünk hiányt semmiben. Viszont ő rögtön rávágta, hogy nem. És akárhányszor szóba kerül azt mondja, hogy nem. Azért nem, mert hogy milyen alantas munka nekem, hogy egy szállodában kell leszednem az asztalkészletet, lecserélni a terítőt, evőeszközöket meg ebédeltetni a turistákat. Ez tényleg annyira szégyellni való munka lenne? Ráadásul egy 4 csillagos tengerpart melletti szállodában, jó keresettel? O.o Én igazán nem értem, hogy miért zárkózik el a témától és hallani sem akar róla... Túlreagálnám?

2015. szept. 17. 23:43
1 2 3
 1/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ez csak idióta manipuláció, bármi is az oka, de nagyon nem akar menni és próbál ilyen baromságokkal meggyőzni. Mit érdekli őt, hogy te mit csinálsz? Nem neki kell hordani a tányérokat, ő csak tökét fogja vakarászni, amíg nem kap munkát.
2015. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi manipuláció. Ki tudja mi oka lehet rá? Nem akar kiszolgáltatott lenni anyagilag, függni tőled? Vagy attól fél, hogy megismerkedsz valami turistával? Ő tudja a viselkedése motivációját. Sokan összetennék a két kezüket ilyen melóért. :)
2015. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 RRR ***** válasza:
100%

mert egy szűk látókörű egyén

én mennék,bármi áron.....mert ilyen lehetőség nem sokszor van

pláne a mai világban

nem te reagálod túl,ő a barom

2015. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék az első néhány kommentelő nemére. Azért nem akar menni, mert nem akarja eltartatni magát és szeretné nyugodtan befejezni az iskolát. Ezzel viszont lehet, hogy majd megengedheti magának, hogy ő tartson el téged amíg te is befejezed a tanulmányaid. Ez még mindig egy elfogadottabb társadalmi forma.
2015. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mint írtam, egyszerre végzünk, idén :) Szóval a diplománk nyárra már meglesz. A turizmus képzésemet én már évekkel ezelőtt megszereztem. Ő 5 évet otthon volt, nem járt iskolába, nem is dolgozott, ezért végez 28 éves korára vele.
2015. szept. 18. 00:14
 6/29 anonim ***** válasza:
azigen hát télleg elég fura hozzáállás tőle...de miért nem ?!?!
2015. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

Tokeletesen igaza van. Azert tanultal ot evig hogy segedmunkas legyel egy szallodaban? Gondolkodj mar. Onnan az eletben nem fogsz kitorni, csak azon a szinten maradhatsz.


Azt hiszed egy komoly, diplomas helyre felvesznek ha elotte koszos edenyeket hordtal a konyhara?


A normalis kikoltozes menete a kovetkezo: kineztek egy nagyvarost (nem valami isten hata mogotti helyet) ott elkezdtek mindketten palyazni a vegzettsegeteknek megfelelo allasokra. Amikor kaptok ilyet akkor koltoztok. De van ettol jobb es mukodobb is (mert kulfoldon amugy is kicsi a valoszinusege hogy friss diplomaskent normalis allast kaptok) itthon dolgoztok par evet a szakmatokban, tapasztalatot szereztek es utana mentek kulfoldre.


(most le fognak sokan pontozni, akiknek fogalma sincs hogyan mukodik a diplomas munkakereses)

2015. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első 3 válaszolónak lehet igaza,de az is lehet 4# tapintott rá a lényegre.

Én magamból indulok ki,el nem tudnám képzelni,hogy egy nő,akár 1 hónapig is eltartson,ott szúrnám tökön magam.

Érdekes,a baráti körömben sem nagyon tudnék mondani olyat,aki ezt elvárná,megengedné.

Természetesen lehet olyan helyzet,hogy egy kapcsolatban a férfi munkanélküli lesz,és nincs állása,de én biztos nem mennék ki így a semmire külföldre,hogy a nőm eltart,aztán majd lesz valami.

Viszont ez az "alantas munka" duma nagyon kamu szagú,nem wc-t pucolni akarsz kint.

Szóval valami itt bűzlik,kérdezz rá mi a valódi ok.

2015. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7es, nincs teljesen igazad. A komolyabb pozíciókhoz igenis jó, ha előbb ismeri az ember a felelőssége alá tartozó munkafolyamatokat. Hogyan irányítasz olyan munkát, amit csak a tankönyvből ismersz? A külföldre költözésben sincs igazad. Egy 1500 fős faluba jöttünk ki és köszönjük szépen, remekül megvagyunk. Egyikünk sem diplomás, de szeretjük a munkánkat a férjemmel. Kedves kérdező, szerintem fogadd el az ajánlatot! Menj, láss világot! A barátod meg majd eldönti, mit akar. Sok sikert! ;)
2015. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a párod mindenki máshogy látja a dolgokat. Most itt van a Migráns ügy is, mindenki ki van akadva.

De mi lenne a világgal ha a Föld népessége mind egy országban akarna élni és oda tömörülne? Egyébként meg volt egy nagyon jó barátom, szakácsként végzett, először végigjárta itthon a "ranglétrát" vidéki csárda,Bp Váci utca, Londoni étterem és most boldogan él a Kanári szigeteken. De nem ésszel egyből tapasztalat és érdemek nélkül rohant ki suli után...

2015. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!