Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten megismerkedtem1növel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem1növel. Találkoztunk. Több mint barátság, táv nagy volt. Voltak összezördülések. Beláttuk ezt nem lehet. Az életébe belépett1másik, rövidtávunak bizonyultPár héten belül találkozunk . Szeretném visszakapni, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni.Egy éve az interneten megismerkedtem egy nagyszerü növel.Ö is sokat szenvedett én is igy jobalettünk.Idövel elméjült a barátság.Ez után találkoztunk.Egyértelmüvé vált mindkettönknek,hogy többröl van szo mint barátság,de a köztünk lévö táv elég nagy gátat szabott.Az a helyzet állt elö,hogy Ö is én is többet szerettünk volna de külsö tényezök miatt ez lehetetlen volt.Megoldásként ugy gondoltuk hogy egy évet kibirunk valahogy,aztán költözünk.(elötte ez lehetetlen volt az iskola miatt)De a találkozás után megváltozott valami.Tudatosult bennünk hogy a másik már nem a virtuális élet része hanem valos személy.Minen pillanatban öleltem volna és maga a tudat hogy nem lehet a pokol volt.Voltak kisebb összezördülések,félreértések,féltékenységek.Köttük az ebet a karohoz,mire beláttuk hogy ezt igy nem lehet megbeszélni.Végül az Ö életébe belépett egy másik személy,de ez is rövidtávunak bizonyult.Barátságot kért tölem,de nem tudtam barátként tekinteni rá.Ö saját magát,én pedig magam okoltam mindenért.Pár héten belül találkozunk ujbol,mint barát.Feltettem a kérdést mi lenne ha...megprobálnánk ujbol?A válasz annyi volt,hogy egyszer megbántott és nem tudná elviselni ha ujbol fájdalmat okozna.Szeretném visszakapni,ujbol bizonyitani,adni magunknak egy esélyt hogy képesek vagyunk rá.De mit kellene tennem?Pár hét és láthatom,de ha addig nem bizonyitok akkor nagy a valoszinüsége,hogy utoljára.Pár honap lett volna a költözésig.Vagy sikerül felébreszteni benne ujbol a lángot vagy valamelyikünk elöbb utobb eltünik örökre
2010. márc. 14. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

az életednek is van szavatossága! Ha itt ez a lehetőség, hogy kilépjetek a szürkeségből együtt, akkor miért hagynátok veszni?

Szerintem mindenképp találkozz a nővel és ne támadd le! Semmiképp. Mond neki, amit ide leírtál, hogy te vele vagy teljes, neked ő kell stb., de persze ne áradjon az önzőség.. valahogy így. Ahogy kiveszem a sorokból már nem a 10-en 20-on évek körül mozogsz, szóval ez egy utoldó lehetőség végülis az életed/életetek rendbe tételére, boldgoság beteljesedés stb.

Viszont, ha a nő megint problémázik(nyilván még ő sem tudja mit akar) hagyd ott, és ha tudsz találj megfelelőt, mert még van időd:D sok sikert.

2010. márc. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsot,észrevételt!A bizonytalansággal kapcsolatban jo volt a meglátás.Ö azt vallja hogy felmelegitve csak a töltöttkáposzta a jo,viszont mivel nem teljesedhettünk be ugy érzem mást mondanak a szavai és mást a tettei.Tudja mit érzek,a találkozás tölem függ hogy szeretném-e és én mindenféleképp szeretnék élni a lehetöséggel.
2010. márc. 15. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem neked kell tenned valamit, hanem neki kell bizonyítania, hogy szeret és hogy tud hűséges lenni.Jó, ha vissza akarod kapni, de ezt neki is ugyanannyira akarnia kell.És biztosnak kell lennie abban, hogy a nehézségek ellenére másodszorra már nem "szórakozik" veled. Üljetek le beszélgetni.Sok sikert!
2010. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!