Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jogosan vagyok egy kicsit megsértődve meg letört?

Figyelt kérdés
tegnap elemntünk barátnőmmel bulizni és vártuk az anyját mert eljött ő is:) egész addig ameddig jött az anyja csak ültünk én próbáltam rábírni hogy dartsozzunk avgy csocsózzunk mert szereti vagy táncoljunk vagy sétáljunk egyet kint de ő nem akart.Megjött az anyja.Utána megjött az egyik osztálytársunk aki a legjobb barátnője neki rögtön a nyakába ugrik meg rögtön mennek szórakozni(hozzáteszem nekem nem ugrik soha anyakamba).Nekem 11 re kelett este hazamennem a barátnőm tovább maradhatott,mert ott volt az anyja.Jlenetkeztünk karaokira 5 en de nekem el kellett mennem. Kicsit ugy jön ki néha mintha velem nem érezné jól magát vagy nem bírna elviselni pedig mindig aztmondja hogy nagyon szeret és jól érzi magát velem.Elmentem és sor került a karaokira csináltak képeket közbe amit feltöltött netre hogy egy csávóval énekel a csávó nem akar a abrátnőmtől semmit mivel az már felnött és van felesége cak az csinálta ott a karaokis cuccot.Persze velem képet nem csinált fényképezővel amit felrkott volna netre de olyannal akit aznap ismert meg csaj avval meg igen. Nálam ez az egész ugy jön le hogy nem szeret engem hanem cak ugy vagyok és kész nekem ebből már kezd elgem lenni. Meg mikor mondom neki szombatonként tudunk délután találkozni mert suliba járunk és sokat kell tanulni mondom neki gyere menjünk sétálni vagy menjünk el valahova erre ő fáj a fejem fáj a hasam, ha valami baja van akkor tiszta bunkó velem de én ne sértődjek meg ilyeneken de mikor én kérdezek valamit tőle vagy mondok neki és őazt bunkóságnak véli akkor nem szól hozzám be van sértődve. Akartunk szexelni pont akartuk kezdeni erre ő fogja magát arébb megy az ágyon hogy nem akar mert nem érzi jól magát velem nyűgős nem bír engem elviselni.5 perc múlva meg annyit mond bocs hogy bunkó voltam gyere csináljuk. És akkor csodálkozik hogy elemgy az embernek a ekdve az egésztől.
2010. márc. 14. 13:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és azt kiaahgytam szülinapomon mit kaptam? mamám temetése volt
2010. márc. 14. 14:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, látom neked sem egyszerű :(:( Részvétem!

Próbáljatok kitartani egymás mellett, egyikőtöknek sem könnyű most, de legalább egymásnak nyújtsatok támaszt. Béküljetek ki!

2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
16
2010. márc. 14. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!