Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt a dolog?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a barátom 64 kiló voltam 162 centihez. Az ő unszolására lefogytam 52 kilóra. Sokak szerint soványka voltam, de ő soha nem dicsért meg, így átbukott anorexiába. Szerencsére remek nő a pszichiáterem, összeszedtem magam. Most 56 kiló vagyok, és tegnap éjjel rám szólt, hogyha kigyógyulok a megfázásomból, kezdjek el diétázni.

Eléggé szíven ütött, mert kezdtem elfogadni a testem.

36-os nadrágot hordok és 34-es felsőket, szóval átlagos vagyok.

Azóta folyton a tükörben nézegetem magam. Egyszerűen újra nem tudom magam csinosnak látni, pedig tudom, hogy nem vagyok kövér, nem érnek össze a combjaim.

Most újra le akarok fogyni, de valahogy kezd kicsúszni a talaj a lábam alól. Nem tudom mennyi a reális fogyás, 4 kiló vagy 14.

Neki nem nagyon merek erről beszélni.


2015. szept. 25. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez a csávó csak bánt és kihasznál téged.

sajnálom, hogy nekem kellett kimondanom először, de hagyd ott a kölyköt mert egy szemétláda és az anorexia halálos betegség, meghalni meg nem akarsz gondolom.

Ugye?

Maradj meg a régi súlyodnál.

Szüleid semmit nem mondtak, hogy ezen a problémát és a csávót el kéne felejteni egyszer és mindenkkora és NORMÁLISAN enni végre?

hidd el így lesz a legjobb. becsszó.

2015. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van,hagyd el a csávót,fogynod meg nem kell.
2015. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Jól értem, te komolyan azért változtattál magadon, mert az a fiúcska ott melletted csettintett egyet?


Erről gyorsan szokjál le, aki megmondja neked hogyan is kell kinézned, az nem szeret...

2015. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért változtattam magamon, mert nem szerettem tekegolyó lenni, a gonosz viccei és cseszegetése miatt fordult át betegséggé.
2015. szept. 26. 00:17
 5/10 Missi_Key ***** válasza:
hát ne haragudj,de én alig vagyok magasabb,és még 55 kilóval is lenne rajtam 5 kiló ami plusz...hogy voltál te ezekel a méretekel anorexiás?
2015. szept. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy azokat a paramétereimet nem írtam le?
2015. szept. 26. 01:41
 7/10 omba ***** válasza:

Nem "mersz" neki beszélni erről?

Miféle párkapcsolat ez?


Miért nem voltál jó 62 kilósan, és ha nem voltál jó, miért jött össze vele?


Szerintem nem szeret igazán, de szívesen eltűr egy akarat nélküli, önbizalom hiányos nőt maga mellett...

Nem csodálkoznék, ha egy ormótlan dagi volna.

2015. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ô kifejezetten sovány, 172 centiés 52 kiló volt mikor megismertem, most úgy 56-57.
2015. szept. 26. 10:18
 9/10 omba ***** válasza:

Akkor tévedtem ebben.... de hát miért jött veled össze, ha nem feleltél meg neki, é miért izélget, hogy fogyjál, hízzál, bármit.

Én nem a kilói miatt szeretem a páromat

2015. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

köszönöm szépen, hogy mindenki egyetért velem!


és sajnos én is a többieknek csak igazat tudok adni!


nos kedves kérdező, viszont hozzád nekem is lenne pár kérdésem!

tényleg egy ilyen fiúra vágysz aki mindenki csak leszól és hülyének néz?


Mit tud ő amit a többi pasi nem, hogy így is ennyire el vagy ájulva tőle?


Egy gyerekről beszélünk. Még pénzt meg rangot se tud ígérni, amiért úgy érzed, hogy a környezetének meg kéne felelni?


Tényleg egy olyan családdal akarod ezután tölteni az idődet, akikről már az elején kiderült, hogy nem kezelnek egyenrangú félként, ráadásul tök gázak is és MÉG többen is lesznek pár hónap múlva?


Ígért bármilyen komolyabbat ( hosszútávú kapcsolat, gyerek, házasság, stb.)is, amiért érdemes lenne kockáztatni?


Ígért ő bármit is amiben változni fog a te kedvedért?


Nyilván nem.


Szerintem inkább ezeken a kérdéseken kéne elgondolkozni.

1 hozzászóló

2015. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!