Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem van a legunromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van a legunromantikusabb párom, igaz?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, és nem tudom hogy a pasiknak mennyi idő kell ehhez, de semmi olyat nem mond nekem amiben lenne érzelem. Átkarol, megcsókol, fogja a kezem de ennyi. De ezek tettek.

Én próbálkozom, tegnap telefonban meg is mondtam neki hogy hiányzik. Nehéz volt mert nem tudtam mit fog reagálni de megtettem. Erre annyit válaszolt hogy jó lesz majd találkozni.

Hát kösz, így próbáljon az ember közeledni :( Jövő héten találkoznánk, de nem tudom hogy van-e értelme. Szerintetek?


2015. szept. 26. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ne írd le a pasit,ennyi idő alatt nem lehet annyira szerelmes.
2015. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy fejezi ki az érzelmeit, mint te. El kell fogadni
2015. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Átkarol, megcsókol, fogja a kezem de ennyi. De ezek tettek. "


Amikor megtapasztalod egy másik férfitól a "csak beszéd" dolgot, akkor át fogod értékelni. Nyilván az a fontos, amit teszünk és nem, amit mondunk.

2015. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
a szavak lehetnek üresek, tettek nemigen.
2015. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne kajáld be, ezt a szavak lehetnek üresek, a tettek nem féle maszlagot! A tetteket ugyanúgy meg lehet játszani, a saját bőrömön tapasztaltam.

De nálatok lehet, hogy csak még kevés volt az idő, hogy kialakuljanak mélyebb érzelmek, vagy csak a srác nem tudja úgy kifejezni magát. Szerintem adj még egy kis időt, aztán majd látod.

2015. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
testvér. embere válogatja. a kijelentés hogy megbszom anyád a hátadon mit ér? de ha megcsinálom az nyomot hagy.
2015. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már! :D Sokan örülnének, ha ennyit kapnának, szóval a válaszom nem. :p
2015. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez igazából az első komolynak induló kapcsolatom, szóval elég tapasztalatlan vagyok... és bizonytalan, mert volt olyan szerelmem aki pont az ellentetje volt.. de abból nem is lett végül kapcsolat.

Hogyan viszonyuljak akkor hozzá? Én se mondjak semmi érzelmeset, csak várjak? Csókoljak vissza kedveskedés nélkül?

2015. szept. 26. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahh... Tinik. Micsoda problémák!
2015. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ebben semmi furcsa nincs...
2015. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!