Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vesszek ossze vele? Miert teszi ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap beteg lettem. Kohogtem, torok fajas stb. Es itt volt baratom haverja. Gondoltam addig en pihenek. Majd miutan elment a baratom elment egy masik haverjahoz. Addig egyedul voltam itthon. Ma elmentem munkaba es annyira lazas lettem, hogy hamarabb haza engedtek. De utkozben eszembe jutott, hogy semmi kaja otthon, holnap vasarnap...igy elmentem vasarolni. Mivel lazas voltam, igy eleg megterhelo volt, pedig annyira sok mindent se vettem. Gondoltam haza erek, lepihenek. Viszont ahogy beleptem lattam, hogy a konyhaban all minden. Mosatlanok, a padlo tok piszkos, a gaztuzhelyre oda egve valami stb stb..felhivtam baratom? Azt mondta nyugodjak meg a kistesoja szulinapjan van, 4re haza er es megcsinalja. Tudta, hogy nagyon beteg vagyok. Erre hivott a haverja hogy kb 5ig elrabolhatja-e?? Mondom menjen de o is megkerdezhette volna😒 erre most hivotz haverja hogy 8ra itthon lesz baratom. Mondom koszi...allni se birok, tiszta laz vagyok. Ezt is mar fel oraja irom...mindenem faj..en nem tudnek igy tavol lenni ha tudnam hogy o beteg...szoval most orditsam le hogy jo egy szemet??? Veszekedni se akarok...

2015. szept. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes veszekedni. Vegyél be lázcsillapítót, és pihenj le, aludj. A házimunka megvár, vagy majd holnap segít a barátod.
2015. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. De miert fontosabb minden haver, mint en? Azt is ertem, hogy o se orvos, nem fog tudni meggyogyitani es nem kell mellettem ulljon...de egy kis tamogatas vagy segitseg/szeretet jol esne es ehhez nem kell nagy esz.
2015. szept. 26. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát meg ez, hogy a haverjaival üzenget...úgy látom, a kommunikáció ebben a kapcsolatban is nulla.
2015. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te mondtad, hogy menjen... ha ezt mondtad, akkor semmi jogod szemrehányást tenni. Elmondhattad volna nyugodtan, hogy most jobban esne, ha melletted van, segít, stb., de nem azt mondtad, amit gondoltál. Tudod, néma gyereknek...
2015. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!