Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem vagyok annyira fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy minden fontosabb neki. Egyetemista. Ha panaszkodom, hogy és én, akkor csendben marad és nem szól semmit. Tanulni sem sokat tanul, mert olyan szakra jár, hogy azt az órán kell megértenie. Leckéit éjjel megcsinálja és aztán egész nap suli meg buli. Csak hétvégenként találkozunk, de akkor is ha a barátaival van találkája simán kihagyja a hétvégi talit. Tagja lett egy diákkörnek, amit most nagyon élvez. Minden gondolata akörül forog. Talán még a suli sem érdekli annyira. Mindig úgy fellángol, hogy most ezzel akar foglalkozni. De valahogy később lankad az érdeklődése az iránt is. Úgy érzem, hogy kapkod. Mindent akarna egyszerre. Csak sajnos én mindig kimaradok, olyan mintha megfeledkezne, hogy vagyok. Mondja, hogy szeret meg sokat gondol rám. De nem értem. Ilyenek a mai fiú ? Mit tennétek a helyemben ?

2015. szept. 27. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiatal. Életélvezős, kerge.

Ha neked mások az igényeid, akkor tudod mi az ábra.

2015. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha tisztán le tudtad itt írni hibáztatás nélkül, hogy miért vagy elégedetlen, akkor neki is biztos meg tudtad fogalmazni. ha 1-2-szer elmondod, és nem változtat, akkor nemigen érdemes mellette szomorkodni.
2015. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!