Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy epitesek fel egy egeszseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy epitesek fel egy egeszseges kapcsolatatot felenk ferfival?

Figyelt kérdés

Mar eljutottunk odaig, hogy mindketten tudjuk, tetszunk egymasnak (ez is sok idobe telt), le is fekudtunk egymassal. Most jon a neheze..felepiteni egy jolmukodo kapcsolatot, annak ellenere, hogy kulonvarosban elunk (talalkozni hetente tudunk egyelore) es a ferfi felenk. Hogy kozeledjek fele, hogy ne is legyen tul sok, de a lang is egve maradjon koztunk?


Mennyi ideig varjak, hogy elmuljon a felenksege?


Koszonom.


2015. szept. 29. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

A saját életedet nehezíted meg vele, de ha számodra még így is megéri a Férfiú, akkor minden tiszteletem a Tied! :)


22/F

2015. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már szexeltetek, komolyan mi a kérdés?

Ha nem éreztél rá a fiúra ennyire sem akkor nem lesz jövője a dolognak

2015. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége félénk fog maradni ha eddig az volt. Ez probléma lesz köztetek, belefogsz unni ebbe. Inkább közöld vele nyíltan hogy ne legyen félénk mert így elveszít, hanem tegyen érted...és bátran FÉRFIKÉNT!
2015. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehez, de szerintem megeri:). Raereztem..szerettem volna tudni, hogy mi a velemenyuk kivulallo, esetleg tapasztaltabb embereknek.


Koszi a valaszokat!

2015. szept. 29. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Elég paradox helyzet, de azzal segítenéd leginkább, ha elfogadnád olyannak, amilyen, és nem akarnád megváltoztatni. Ha azt érzi, hogy nem elég jó, akkor még bizonytalanabb lesz.
2015. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clark Kent.. ***** válasza:
33%

Ez rajta múlik, akar-e változtatni vagy sem? Ha elfogadod ilyennek, akkor gyakorlatilag csak adni fogod alá a lovat, és nem lesz, ami motiválja.


Szólítsd fel, hogy változzon meg. Ha nem látod rajta az igyekezetet, dobd ki.

2015. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt párkapcsolatokba írtad, szóval gondolom elmúlt már 18-20. Ha még most is félénk, az is fog maradni (egy komolyabb trauma vagy hosszas pszichoterápia változtathat rajta persze, de más nem fog).


VELED szemben lehet, hogy nem lesz félénk annyira, hosszútávon, de a külvilággal szemben úgysem fog változni. És ez a veled szemben nem félénk dolog is azokra a dolgokra fog vonatkozni, amit valamiért véletlenül már kipróbált. Pl ha lefekszel vele párszor, majd mer kezdeményezni, stb. Ha valamiről tudja, hogy lehet, talán nem fog félni tőle. De újat kipróbálni? Nem szokásuk sajnos. Sőt, ha probléma van, nem merik elmondani, ez a nagoybb baj.


Ha tényleg csak félénk, az nem baj. Általában ehhez komoly frusztráltság és elviselehetetlen személyiség is társul, amit majd csak hónapokkal később ismersz meg, amikor már olyans ok energiát öltél az egészbe... Amior már nem fél tőled annyira és megnyílik, na akkor derül ki, hogy milyen is, és ezt valószínűleg nem fogod szeretni.


Aztán persze van kivétel, csak mivel az összes félénk ember mindemellett ugye zárkózott is, nem lehet tudni, hogy melyiket fogtad ki... Lehet ő olyan gyémánt akit meg kell tartani meg olyan világundoros szerencsétlenség is (amiből én eddig határozottan sokkal többel találkoztam), akit nem akarsz az életedbe. De hátha.

2015. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom!


Felnott, 25 eves. Es az a furcsa hogy az elet minden mas teruleen maximumot teljesit. Mindenben elso akar lenni, es ez sikerul is neki. Mert meg is dolgozik erte. Ez alapjan mit tudnal mondani, kedves Utolso, melyik kategoria lehet?


Koszonom!

2015. okt. 15. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt, ha amúgy boldog a bőrében és büszke az eredményeire, nincs világfájdalma, akkor érdemes megpróbálni. Önmagában a félénkség tényleg nem probléma szerintem, a gond ott kezdődik, amikor sikertelen is mellé és ez összeadódik és nagyon negatív személyiség alakul ki belőle... Nem arra gondolok, hogy ez direkt következik egymásból, éppen elég ha ő csak pont abban az egy dologban sikertelen, ami neki az értékrendje szerint fontos lenne, de ha ő pont nem ilyen, akkor lehet ez még akár plusz is végeredményben. Ha nem mászol falra tőle rövidtávon, akkor hosszútávon simán működhet.
2015. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt látom benne, hogy ő amúgy nagyon rendben van önmagával minden más területen. De már több hónapja várok, és probálkozom. Mostmár feladom. Változott jóirányban az utóbbi időben, elismerem. De még mindig ezer kifogás van, amik miatt hetekig nem találkozunk.

Azt hiszem, hibáztam, amikor lefekudtem vele. De olyan szep volt. Szégyellem magam, én nem vagyok olyan aki mindenkivel összefekszik. Hosszú évek óta csak vele, pedig lett volna alkalmam mással is. Már megkapott, és már azt gondolhatja rólam hogy olcsó vagyok.


Köszi a válaszokat.

2015. okt. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!