Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjen magával az a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen magával az a nő?

Figyelt kérdés

Mit kezdjen magával az a nő, aki nem tud taktikázni, praktikázni a férfiakkal? Aki őszinte, megbízható kapcsolatra és társra vágyik és ő maga is csak ezt tudja nyújtani? Aki kimondja az érzelmeit és ki is mutatja és megtenne bármit azért, akit szeret? Aki szépen megkéri a férfit, hogy majd lehetőség szerint ne verje át, ha menni akar, menjen, de ne hozza megalázó helyzetbe? És aki egy ilyen szituációban pont azt kapja, amitől retteg? Aki azért küzd, hogy tudjon bízni, hinni a férfiben, majd cserébe átverik és megcsalják?

Aki gyűlöli azt a hazug világot, amiben mindenki mindig mosolyog és fennen hirdeti a szuper életét, aztán pedig kiderül, hogy a kimondott szavaknak nincs tartalma. Ahol mindenki azt mondja, amiről azt gondolja, mások elvárják. Ahol nem szabad negatív dolgokat érezni, kimondani pedig pláne, mert az már riasztó.

Aki folyton olyan emberekkel találkozik, akik mások életén úgy gázolnak át, mint egy pocsolyán és még csak megbánás sincs bennük. És aki emiatt csak még jobban magába zárkózik, mert úgy érzi, az egész világ ilyen és neki is ilyenné kellene válnia, de arra képtelen?



2015. szept. 29. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
első mondatod a lényeg! Ne taktikázz és praktikázz mert utáljuk gyűlöljük és semmi értelme légy határozott és lényefretörő.
2015. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]


Gyönyörűen elmagyarázza, hogy miért pont azt vonzzuk be, amitől rettegünk és hogy mit lehet ellene tenni.

(Ha egyedül nem megy, érdemes szakember segítségét is igénybe venni, ugyanis az önismereti munkával jelentősen meg lehet változtatni a párkapcsolataink minőségét, ez tapasztalat!)

2015. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én nem taktikázom, pont ez a baj. Nem is tudok. Őszintén állok hozzá mindenkihez, ezt várom el, mégis hazugságot kapok cserébe.

Köszönöm a tippet, megnézem majd a könyvet.

2015. szept. 29. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:

"Őszintén állok hozzá mindenkihez, ezt várom el, mégis hazugságot kapok cserébe."


Csakis te tehetsz róla. A világ tele van normális egyedülálló férfiakkal, nektek csak választanotok kell a hatalmas kínálatból. Az a te egyéni problémád, hogy a hazug, képmutató férfiak kellenek. Úgy látszik te csak őket tudod értékelni, tehát be lehet fejezni a rinyálást, mert nőként semmit nem kell tenned azért, hogy normális párt találj magadnak, csak jól kell választani.

2015. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok kiveve az utolso mondatot mert eszem agaban nincs megfelelni masoknak. Boldog parkapcsolatban elek es Pont lesz.rom a tobbi embert, nem pedig sirankozok. Szedd ossze magad, a boldogsagod rajtad mulik.

20/L

2015. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jéééé, én pasiban vagyok ilyen. Mindig mondják, hogy szarjam le az adott nőt, legyek elérhetetlen, és akkor küzdenek értem... de nem megy! nem is hiszem el!

A legutóbbi párommal úgy jöttünk össze, hogy nyomultam, és engedte, senki nem taktikázott semmit

2015. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy mihez kezdjen? Hát minden esetre meg ne változzon!

Úgyis nagyon kevés van az ilyen emberekből.

Remélem én is fogok majd egy ilyen gondolkodású nővel találkozni az életben.

Megváltozni nem tudsz szerintem , de én is elgondolkoztam már ezen hogy az lenne a legjobb.

Magadba zárkózni pedig kár , megkeseredik az ember hosszú távon, menni kell barátokkal kimozdulni vagy egyedül. Csak találkozol egy hozzád passzoló férfival valahol.

2015. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A bírálatokat is :)

Egy adott élmény alapján jött ez ki belőlem, nagyon csalódtam valakiben, akiben megbíztam. Remélem, nem fogom ezt kivetíteni mindenkire, nem akarok bezárkózni sem. A megváltozás sem fog menni, maximum csiszolni kell még a kommunikációmat, eléggé direkt tudok lenni, sajnos.

voltam egyszer pszichológusnál, ő azt mondta: "Ja, hogy akkor maga egy ilyen őszinte ember, aki őszinte kapcsolatra vágyik? Hát, sajnos..."

:D

2015. szept. 30. 11:01
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Ébren vagyok vagy álmodok ez NŐ nem létezik vagy csak én nem találom ? MARADJ ILYEN MEG NE VÁLTOZZ ÉS REMÉLEM VAGY FÉL BUDAPEST A BARÁTNŐD HOGY ŐK IS GONDOLKODNÁNAK ÍGY !
2015. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mikeXxX köszi:D

Ezt a nőt most vágták át, csalták meg, alázták porig. És ő meg hagyta magát:D az élet tele van tanulsággal

2015. szept. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!