Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszavágyik a barátom az exéhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágyik a barátom az exéhez?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal. Mielőtt összejöttünk, azelőtt 1 évvel szakított vele az első szerelme, akivel 4 évig voltak együtt, 17 éves koruktól kezdve, lényegében együtt ismerték meg a párkapcsolat lényegét, együtt "nőttek fel". A kapcsolatunk első jópár hónapja arról szólt, hogy folyton az exéről beszélt, és hogy mennyire utálja az utána lévő pasiját. Gondoltam, elmúlik... 1 év után nagyon összevesztünk, szétmentünk egy időre, és neki az volt az első dolga, hogy írt az exének, dicsérni kezdte, hogy milyen csinos, és felhívta beszélgetni. Mindezt 2 év külön lét után. Mint utólag kiderült, a haverjait meg is kérdezte, hogy szerintük összejöjjön-e vele újra. Kibékültünk, és megint megpróbáltuk újra, de bennem még ott van az a tüske, és érzem, hogy rosszat tesz a kapcsolatunknak. Ma újra szóba került ez az eset, és azt mondta: "Csak meg akartam dugni." Nagyon kiborultam... Egyébként olyanokat mond róla, hogy ronda, és hogy egy bottal sem érne hozzá. Most akkor mi az igazság? Lehetséges, hogy 3 év után sem felejtette el az exét, és visszavágyik hozzá? Én 22, ő 25.

2015. szept. 30. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Há ' ja .

Ki se kellet volna bèkülnöd vele . Szerintem plane hogy vágyot visza a volt csajszihoz


Felmelegitve meg a töltött káposzta jó ..


Az első szerintem mindenkibe mély nyomot hagy ..

Ha a rizsát megunod és át látsz a csávodon akor rá jösz majd hogy nem sok jövöje van a dolognak


23F

2015. szept. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
nyilván nem látok a fejébe, de ennyiből elég oldalkocsinak tűnsz.
2015. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem ugy tünik, van némi nosztalgia neki z elsö iránt. a mostani pasiját , szerintem azért utálja, mert sajnálja , hogy nem ö van vele. Próbáljátok tisztázni , Mondja el ő , hogy mit érez őszintén, Dönteni , ráérsz ezután.
2015. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ő azt mondja, nem érdekli a csaj. És hogy azért ment volna vissza hozzá, amikor szakítottunk, mert "magára hagytam, és egyedül érezte magát, és az exéhez visszamenni a legkönnyebb útnak ígérkezett". Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy aki iránt nem érzek semmit, és nem érdekel, annál meg sem fordul a fejemben, hogy visszamenjek... Ő mindig azt mondja, hogy az elmúlt 4 év teljesen eltörpült a szemében a mi csodálatos 2 évünkhöz képest, és hogy össze sem lehet hasonlítani a kettőt, annyival jobb a mienk. De amikor összevesztünk, és kérdeztem, hogy ha elvileg ennyire rossz volt vele régen, akkor miért ment vissza; azt válaszolta, "Idővel minden szebbnek tűnik, és már nem rosszként tekintek vissza rá." Most meg már ott tart, hogy meg akarta dugni. Nem tudok rajta kiigazodni...

2015. szept. 30. 21:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Az exe anno azért szakított, mert nem foglalkozott vele a barátom, leszarta, semmibe vette, és csak megszokás volt a végére, nem mentek sehova stb. Velem utazgatott a barátom, főzött-sütött, volt, hogy tényleg nagyon kitett magáért, képes volt órákig kinn fagyoskodni a hidegben, amikor értem jött a munkahelyemre és kint várt rám, mert később végeztem. Az előző barátnőjèèrt ilyet (elmondàsa szerint) soha nem tett. A legjobb barátaival is nagyon jóban vagyok, szeretnek, és volt, hogy ők is mondták, az előző lànnyal nem voltak jóban, én "vagányabb, közvetlenebb" vagyok. A szex is nagyon jó volt köztünk, az ex (elvileg) nem tett meg neki olyanokat, amiket én örömmel. Ezért nem értem, miért vágyik vissza hozzá(bár ő ezt tagadja), és miért érdekli még mindig a múlt, egy gyerekkori kapcsolat, úgy, hogy a mi kapcsolatunk egy sokkal magasabb szint volt. És miêrt mond olyat, hogy meg akarja dugni, vagy csak miért is gondol ilyenre, ha tőlem elvileg mindent megkap...
2015. szept. 30. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a leírtak alapján a barátod egy hülye kis p.öcs, aki nem tudja hányadán áll saját magával. Továbbá még tapintatlan is veled, amiért ilyeneket egyáltalán kiszólt a száján hogy csak meg akarta d.ugni. Tapasztalatból (!) mondom, hogy nem érdemes olyan kapcsolatba energiát és érzelmeket beletenni, ami úgy kezdődik, hogy még nem zárta le valaki magában az érzelmeit az exe iránt. Szerintem ocsmány dolog. S lehet hogy 5-10 év múlva, ha végleg vége a kapcsolatodnak a sráccal, ráeszmélsz hogy Úristen mennyi időt vesztegettem egy ilyen fickóra. Most már én sem leszek soha második! Ha az ex fontosabb, menjen! Hidd el, megérdemled hogy téged szeressenek, csak téged, és ne az legyen hogy ilyen kételyeid legyenek folyton, hogy vajon kit szeret igazándiból a srác.
2015. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy elmúlik... Az elején adtam esélyt a dolognak, tényleg minden jó volt, de én nem értem, hogy 3 év után hogy lehet még mindig visszavágyni valakihez úgy, hogy az illetőnek azóta is ugyanaz a barátja, ráadásul pont azért szakítottak, mert a barátom nem szerette... Nem értem, miért van velem már több, mint 2 éve, ha mást szeret?! Miért nem hódítja akkor vissza? Vagy ha nem érdekli, akkor ne is tegyen úgy...
2015. okt. 2. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:

még tapasztalatlan

nem tanulta még meg, hogy az életben nem hátra kell nézni hanem előre

majd megfogja.

2015. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!