Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelki, testi bantalmazas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki, testi bantalmazas utan hogyan felejtsem el a parom?

Figyelt kérdés
megprobalom roviden a lenyeget irni pedig tudnak mit irni. nos 5 eve vagyunk eggyutt van egy 2 eves kisfiunk. a parom 2 eve bantalmaz. feltekenysegbol. egyszer bekattan es azt mondja tonkrettetem az eletet es elkezd idegeskedni es amikor mar kuldene engem el ramparancsol,hogy szedjem ossze a ruham mert megol ha nem megyek el innen.mikor szednem a ruhaim akkor meg azert kiabal hogy en felelembol vagyok vele. nem lehet rajta kiigazodni.hiaba imadja a gyereket nem bantja de megis olyanokat mond neki hogy mondja nekem k.va vagyok meg ilyenek hm a kisfiunk meg beszel mar es mondja. katasztrofa. 4 honapja kitepett a hajambol (azota egy folt ottmaradt nem is nol) a terdemen zuzodas volt,fekete folt volt a karomon nem is lila hanem fekete. anyam mikor elkuldte akkor 2 napig kulon voltunk en meg visszajottem hozza buta fejemmel.most ezen a nyaron volt hogy reggel nem akartam koran hajnalba lefekudni ugy kikattant hajnali 5 kor hogy a kest kereste hogy leszur vegul nem nyult a keshez.gyujtoval akarta a szamat gyujtani de annyira panikba estem hogy lefogott.nem hogy elfujtam volna a gyujtot mikor a szamhoz rakta ,meg sikitottam annyira vedekeztem egy gyujtotol tiszta véraláfutas volt a nyakam melkasom ugy panikoltam. de megis felek elvesziteni sajnalom hogy a fiat nem latja mert egy darabig nem mernek meg az utcara se kimenni. mit csinaljak? nincs a neven a gyerek
2015. szept. 30. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából végig sem kellett nagyon olvasnom kiegészítést,teljesen egyértelmű a helyzet!

AZONNAL MENEKÜLJ A GYEREKKEL!!

Minél tovább vagy vele,annál nehezebb lesz otthagynod,annál jobban leépíti az önbizalmad,az önbecsülésed.

Kérj segítséget szülőktől,barátoktól!

Valahova csak tudsz menni.

Esetleg hívd fel a NANE-t vagy a Nők alapítványa szervezetet,ott adnak ingyenesen konkrét tanácsot!

Bármi történik,azonnal látlelet,csinálj te magad is fényképeket,később jól jöhet.

Kitartás és fel a fejjel!:)

Szabadulj meg tőle a legrövidebb úton!

2015. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kerdezed?? Ne legyel mar sulyos idiota, azonnal menekulj!! Azt akarod, hogy a gyereked ebben nojon fel? Inkabb ne lassa az apjat, minthogy pszichopata apja legyen aki ki tudja mikor kattan be es bantalmazza ot is..


Ennyire nem lehetsz felelotlen, azonnal lepj es soha ne nezz vissza!

2015. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

#2 Jól mondja,felejtsd el,láthatja-e a gyerekét,és mikor!?

Az iránta érzett empátiád kell legelőször kizárnod,különben soha nem fogod otthagyni.

Ő nem egy érző,normális ember,semmit nem érdemel,ezt tudatosítsd magadban!

Egy pszichopata,kisebbségi komplexusos gyökér,ezzel mindent elmondtam róla.

2015. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azonnal feljelenteni, otthagyni, elköltözni!
2015. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Uristen. Előszőr is magamhoz kell térnem ettől a történettől. [link] itt tudsz segitséget kérni.


Amin megdöbbentem, hogy nem tudod, hogy mit csináljál.

Inkább ebbe nem mennék bele. 28L

2015. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mikeXxX ***** válasza:
Aki "férfiként" egy nőre kezet emel az egy p_cs már bocsánat ezért is ő nem egy férfi hanem egy gyáva féreg ! Mondom én ezt férfiként hogy remélem már rég leléptél onnan van sok segély szervezet ahol lakhatást és egyebeket is kapsz ha családod vagy barátaidnál ezt nem kapnád meg esetleg ! lépj és soha vissza se nézz !
2015. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Még te sajnálod őt?Hogy lehetsz ilyen idióta? Mire vársz?Hogy legközelebb tényleg beléd szúrja a kést?Mert megteszi,hidd el!

Legalább a gyerekedre gondolj,ha már magadat sz árba se nézed!Azonnal költözz el!

2015. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
most anyam azt mondta nem csak rajta all a dontes hanem a 20 eves ocsemen hogy visszamehetek e vagy nem. pedig csak a csaladi potlekig kene varni es nem most megyek el pedig tudnek menekulni. hanem vasarnap. es nem kepesek ra hivni se tudom az anyaotthont mert le van tiltva a telefonom de ha hivom is oket akkor a csaladit meg kell varnom mert nincs penzem. es ott magamat kell eltartani az otthonba. kerni se tudok senkitol. a csaladi meg anyamhoz megy mert odavagyunk bejelentve a picivel
2015. okt. 1. 17:02
 9/20 anonim ***** válasza:

Öcsédnek nem gondolkodni kellene,hanem azonnal 2 haverral odamenni érted,és hazaköltöztetni!

Nem is értem,min gondolkodik?

Beszélj anyukáddal,és az öcséddel, hogy komoly a helyzet!

Addig is húzd meg magad, talán nem talál be ez az állat.

Valami barátnő esetleg, ahova addig is tudnál menni? (amíg az idióta öcséd gondolkodik, már ne haragudj)

2015. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Visszajottem anyuhoz hétfőn. Azóta zaklat rendőrt kellet hívni úgy tudtam kilepni a lakásból rendőri kísérettel.most. Azt mondta a család hogy anyotthonba. Mentem hagyjanak békén és ennek ellenére a családom fenyegeti életveszélyesen meg hát engem is.holnap teszünk zaklatás ért feljelentést
2015. okt. 8. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!