Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tapasztalat, az igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat, az igaz, hogy ha a férfi megüti a nőt 1-szer (2-szer), akkor az újra kezdés ürügyén, már többet nem fogja bántani. SOS?

Figyelt kérdés
Ma csak felém lépett, és kiabált, mert 12 óra előtt 5 perccel még nem volt kész a túrós tészta---mellesleg, úgy volt megbeszélve, hogy ma nem fontos főzni---'5 perccel később, ahogy belépett az ajtón kész volt az étel, de mivel különlegesebbet akartam készíteni, pestoval kevertem össze, túróval, sült szalonna kockával, kevés sajttal a tetején. Gondoltam, nem lehet ez bolyan rossz étel. Dühből, mert a váratlan időpontban nem volt ott a kaja, meg sem kóstolta, undorkodott, aztán elment. Ez csak pillanatkép......de ez normális dolog?

2015. aug. 7. 16:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, ez nagyon éretlen személyiségre vall. Ilyen férfival nem maradnék egy percig sem.
2015. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szerinted normális? Melyik romantikus filmben láttad, hogy így mutatják ki egymás felé az emberek a szeretetüket és megbecsülésüket..? Őszintén remélem, hogy csak kamu kérdés. Kíváncsi lennék, milyen pozitívumokat köszönhetsz a párkapcsolatnak, amiért ilyen nagy igyekezettel próbálsz a kedvében járni. A tapasztalat egyébként az, ha egy férfi megüti a nőt 1x-2x, akkor egyre többször fogja (ütni, rúgni, verni, vágni, szúrni, stb), különösen akkor, ha újrakezdésre is sor került, mert már azt is tudja, a nő nem akarja igazán elhagyni.
2015. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
1 éve csinálom. Fele albérletet én fizetem, de volt, h már ő akart kidobni belőle, mondván, takarodjak innen, sőt a városból is. A cirkusza miatt bevittem magam pszichiátriára, annyira kivoltam. 3 hétig voltam bent. 1 nap telt el, és már megint sírok. Látogatni minden nap bejött. Volt, amikor én mondtam elmegyek. Nem engedett. Halálosan el vagyok keseredve...
2015. aug. 7. 16:26
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem egyes emberek miért alazkodnak meg olyan embernek, aki semmibe veszi őket. Parancsra főzzol, meg is csap és te még azt kérdezed, hogy normális? A pszichiatria, pszichológus a jó ötlet attól talán rádobbensz hogy társfüggő vagy és bantalmazó kapcsolatban élsz.
2015. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha magad mögött hagynál mindent, ami tönkretesz téged? Látod, hogy nem lesz jobb. Csak szenvedtek egymás mellett! Lépj ki a képből, ne adj meg elérhetőséget, ne hívd többé. Az ilyen önsanyargató kapcsolatokból csak így lehet kiszabadulni, egy agresszív emberről pedig kár feltételezni, hogy javulni fog a hozzáállása. Kivétel nélkül csak rosszabb lesz minden esetben. Nem akarsz élni? Nem akarsz boldog lenni? Akkor előtted a lehetőség, tedd azt. Ha holnap közölnék veled, hogy egy heted van hátra, elégedett lennél azzal, ahogyan leélted az életed? Meg fogsz könnyebbülni, ha lerázod magadról azt, ami visszahúz és tönkretesz. Tudod nehéz helyrerázódni onnan, ahol most vagy, és emellett az ember mellett nem fog sikerülni. Döntsd el, hogy élni akarsz boldogan, vagy úgyis minden mindegy..
2015. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Szakítás szót ismered?
2015. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem kamu, sajnos nem! Csak eddig nem volt részem ilyenben. Mi tart mellette? Félek újra a magánytól, félek, új albérletet keresni, félek, hogy nagyon nehezen jövök ki a kis pénzemből.
2015. aug. 7. 16:37
 8/35 anonim ***** válasza:
Mondd hogy csak trollkodsz, mert ha nem akkor nagyon hülye vagy!
2015. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

fél órája küldtem a barátomnak üzenetet, hogy ma nem lesz itthon étel...a reakciója az volt, hogy akkor üljünk be valahova...

hidd el, amit csinál a barátod csak egyre rosszabb lesz, én nem tűrném

2015. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Akartam, ha tettegek a magánytól, az anyagi gondoktól, akkor is akartam már, sokszor sírva térdelve, engedjen el. Nem engedett. Aztán símogat, és hogy szeret....azért kerültem a pichiátriára 3 hétre.....szóval, meg fog ütni. Újra és újra
2015. aug. 7. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!