Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelki bántalmazás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterke123 kérdése:

Lelki bántalmazás után, hogyan felejtsem el Őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítségetek szeretném kérni, egy látszólag csodálatos párkapcsolatban éltem, ahol mindent kölcsönösen megadsz a másiknak, sőt még erődön felül is, majd eljön egy időszak, mikor ocsmányul beszélnek veled, sokszor ok nélkül is és a szakítás alkalmával megráncigál és megfogja a nyakad. Mikor megkérdeztem, hogy miért ordibál velem, mondta, hogy ezt hozom ki belőle és minden miattam van. Segítsetek nekem kérlek, mert a sok rossz ellenére nem tudom elfelejteni őt. Nagyon sok volt a szép közös emlék. Ő a saját életével elégedetlen volt és minden feszültségét rajtam oltotta ki. Még olyat is mondott, hogy dögöljek meg, balszerencse vagyok az életében és ilyen-meg olyan k. va is. Amilyen határozott ember voltam a múltban, most önértékelési problémákkal küzdök ezen kijelentések miatt. Szeretném őt elfelejteni, segítsetek kérlek:) Köszönettel Eszter
2012. jan. 24. 09:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Sajnos van az az állapot, mikor egy ember ha ránéz a másikra, csupa negatív érzés "kapcsol be" benne (nőknél is ugyanúgy), valószínűleg a párod is ide jutott. Hogy miért, az más kérdés, de a lényeg, ahogy írtad is, hogy ezt a feszültséget vezette le rajtad. Mindenképpen barátkoznod kell másokkal, emberek között lenni, és akkor kapsz elég pozitív visszajelzést, hogy megerősítsen abban, hogy jó ember vagy. Fel a fejjel és ne zárkózz be. :)
2012. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő segít. És még most kerüld messziről, amíg nagyobb bajod nem esik. Egyszer én is belefutottam egy ilyen elmebetegbe! 3 év után részegen a saját lakásomba bezárt, hajnalig lökdösött, folytogatott, üvöltözött velem, stb. Halálfélelmem volt!!! Addig szikráját sem mutatta, hogy képes ilyenre, bár ha visszagondolok neki is voltak furcsa megjegyzései időnkét. Hónapokig járkált a házunk körül, éjjelente csengetgetett, a munkatársak hoztak-vittek dolgozni. Nem akartam feljelenteni, mert nem akartam tárgyalásokra járni. A rendőrséget 2x is hiába hívtam, valahogy nem értek ide. Kivárta a 30 napot, amíg feljelentést tehettem volna, szóval annyi esze volt és aztán jöttek az említett éjszakai zaklatások. Ja és megjegyezte, az említett hajnal után, ha fel merem jelenteni, 2 hétig fekhetek az intenzíven, ezen gondolkodja el. 37N
2012. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, ez most biztos megnyugtatta a kérdezőt. :D
2012. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaitokat:) sokat vagyok barátaimmal és a szomorú, hogy mindenki ezt látta csak én nem...rettentő sokat nyaraltunk/utaztunk egy évben hatszor is...sok sok emlék van, amit lehet utólag én szépítek meg és ezáltal sokkal nehezebb elfelejteni őt.. Szerető családban vagyok, de valahogy még is nem tudom kiverni a fejemből..csak arra tudok gondolni, hogy ő mit csinál, kivel van..azóta nem jelentkezett ez volt kb. 3 hete...Gyermekről beszéltünk, mintha ez egy mézes madzag lett volna, mert számomra már fontos volt...majd egyik pillanatban kedves volt a másikban pedig már mindenért hibás voltam...ha kérdeztem mi a baj, mondta rosszul kérdezek, semmit sem csináltam jól..Amúgy egy szeretni tudó-gondoskodó-normális és csinos nő vagyok, de valahogy úgy behálózott, hogy nem tudom őt elengedni...
2012. jan. 24. 09:48
 5/32 A kérdező kommentje:
ha visszanézem, már kapcsolatunk elején is mutatkozott az agresszív és önző megnyilvánulásai..ha kérdeztük őt, neki nem volt kedve válaszolni...rengeteget káromkodott, mindenki a világban hibás volt, csak ő nem....mindig azzal fenyegetett, hogy elhagy...persze én meg ragaszkodtam hozzá és könyörögtem, ne tegye...én azt hittem megtaláltam a másik felem azon énjével, AKI JÓ VOLT HOZZÁM...a másik énjét senkinek nem kívánom, mindig rettegtem és bizonytalan voltam magammal szemben is és azzal, hogy most neki pont milyen kedve van...mikor összeköltöztünk kb. 3 hónapja, onnantól már egyre csúnyábban beszélt velem, sőt undorítóan... az egész világ rossz volt neki...mondta, hogy fel is akasztja magát...és ha kérdeztem, mi baj..csak mondta, hogy mindenért én vagy a világ....:(
2012. jan. 24. 09:53
 6/32 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Kicsi a saját példámat olvastam ki a sorokból és meg szeretném óvni egy esetleges nagyobb bajtól. Mert az ember szeretne hinni akár a végsőkig, aztán utólag rájön, hogy nem kellett volna.

Persze menni kell társasába, programokra, hogy felejtsen és új pozitív élményei legyenek.

Baj, hogy őszintén megosztottam az életem egy részét? Én sem gondoltam soha, hogy ilyen előfordulhat velem, kicsit rangon alulinak is érzetem, hogy egy ilyen helyzetbe kerültem. A családunkban soha ilyen nem volt és még alkoholt sem isznak a szüleim. Igazából nekik el sem mertem mondani, egy barátnőm állt mellettem és a kollégáim egy része, akik be lettek avatva.

2012. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, én is mindig bíztam benne, hogy majd megváltozik és hogy összeköltözünk az sokkal jobb lesz:), aztán bíztam és még is az én nyakamat fogták meg egy vita során...annyira megijedtem, mert háromszor akkora lett a feje és "harcsa" szája.... és szó szerint üvöltözött és mindennek elhordott a saját házamban, amit akkor még KÖZÖSnek hittem....csak az önértékelésem ne lenne oly lent és tudnék újra saját magamban bízni, hogy nem én rontottam el és nem általam vált ilyenné, hanem be kell látnom, ő egy ilyen ember volt/van...37 évesen még nem volt komoly kapcsolata, csak futó férjezett "fizikailag" bántalmazott hölgyekkel...
2012. jan. 24. 10:00
 8/32 A kérdező kommentje:
1. Neked gondolom a történtek után egyszerűbb volt felejtened? Nálunk azért ennyire nem fajult el..ami igazán visszahúz, hogy MINDEN ÁLMOMAT teljesítette, amitől én annyira a világ közepének éreztem magam, hogy szemet hunytam az ordibálása felett...most meg a szép emlékektől nem tudok elszakadni, pedig csak a SOK ROSSZRA kellene emlékeznem... majdnem édesapámmal is összekaptak fizikálisan.., mert apukám munkáját bántotta, amit apukám nem igazán vette jó érzéssel., már akkor kellett volna őt elengedni...
2012. jan. 24. 10:02
 9/32 anonim ***** válasza:
1. vagyok, figyi ez a pali már az elejétől gáz volt! az utolsó kommentedben írtad le! Tök normális csaj lehetsz és ő a pszihopata énjével tartott sakkban. Kábítottad magad, saját magad is becsaptad, ezt is leírtad. Idő kell, amíg Te is úgymond kívülállóként, már tisztán fogod látni a helyzetet. Talán lett másik nője, azért van eltűnve. Vagy nem lehet? Én soha nem keresném! Bár könnyen osztom az észt! :)
2012. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
egy látszatra ÁLDOTT JÓ EMBERBŐL ki lehet hozni az agresszivitást?? vagy ez valahol elfojtva benne él, amit csak palástolni próbál és valójában sosem változnak meg csak egy ideig-óráig??:(
2012. jan. 24. 10:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!