Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom lelkibeteg és be beszélte magának, hogy ő magányosan akar élni és márcsak azért se akar velem lenni, mert fél, hogy fájdalmat okoz azzal, hogy soha nem ér rá talizni és mert ennyire hülyén gondolkozik?

Figyelt kérdés

Tudja magáról,hogy van valamilyen lelkibetegsége mert ő maga szerint se normális,hogy igy gondolkozik és vannak ezek a kényszerei hogy mindennap meló után be van osztva mit kell csinálnia és márcsak ezért se ér rá talizni mert anyira kényszeres:(és ezért nem mer felém már közeledni se és elutasít mert tudja megbántana engem,de én anyira szeretem és tudom hogy szüksége van rám,ezt is csak nekem mondta el,a szülei se a tesoja se tudja hogy ilyen beteg lelkileg.barátai sincsenek.mindenki eltávolodott töle.

a barátom 28 éves én 19.


2010. márc. 14. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem talált egy korabeli szőke cicamacát, és csak kifogás h dobjon téged.
2010. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát két lehetőség van.

1. A pasid csak teszi magát, esetleg eltúloz egy meglévő dolgot, mert szakítani akar. Magyarán ez ürügy. Azt hiszem elég egyértelmű, h mit kell tenni.


2. A pasid tényleg hülye. Ebben az esetben: MENEKÜLJ! De nagyon gyorsan! Normális életed mellette nem lehet.


Azt hiszem ezek után egyértelmű, h mit kell tenni...

2010. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
beszélgessetek vele sokat,és nyugtassátok, de amúgy érdemes lenne elvinni pszichológushoz, és ezt nem rosszindulatból mondtam!!
2010. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hmm nem hinném hogy ürügy lenne!Ha ez igaz probáld kigyógyitani mivel tudja ő is könnyeb lesz!
2010. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

másik nő kizárva,mert félénk pasi és ideje nem lenne rá!nem nagyon voltak női elöttem!

nem tud csajozni!

és a baj hogy szeretem őt.

2010. márc. 14. 23:36
 6/11 A kérdező kommentje:
probálnám,de nem engedi és pszichologushoz se akar elmenni mert nem akarja hogy megtudja bárki rajtam kivül,szégyelli:(
2010. márc. 14. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek, amiket leírtál, mániákus depresszióra utalnak. Orvossal beszéljetek.
2010. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mániákus depreszió???:(ajjj:(és hogyan tudok én rajta segíteni?nem engedi,hogy orvoshoz vigyem és a közelségemet is elutasítja pedig nagyon szeret velem lenni:(
2010. márc. 15. 01:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tudsz te segíteni?

Hát nem tudom...nekem az előző barátom is ugyanilyen volt, hogy szeretett velem lenni, de hasonló tünetei voltak, és sajnos hiába volt jó neki velem, és hiába tettem meg érte mindent, és tényleg mindent azért, hogy jó legyen neki, és ne gyötörje ez a tudat, hogy ő milyen ember, sajnos nem sikerült segítenem.

Nem hiszem, hogy azért, mert nem voltam elég jó neki lelkitámasznak, mert mondta, hogy nagyon szeret, és érzi azt is, hogy én szeretem, de amikor rájöttek ezek a dolgok, akkor sajnos hiába vigasztaltam, magába volt zuhanva. Pár napig ilyen volt, aztán elmúlt, de mindig visszajött neki.

Az az igazság, hogy a barátom csak egyszer ment el ezzel orvoshoz, és akkor állapították meg nála, hogy mániákus depressziós, és utána többet nem ment el, mert az hitte, ezzel ő "bolondnak" lett titulálva. Pedig ez csak egy betegség, ami kezelhető lenne, ha bevallaná magának, hogy beteg. De ő makacs, és nem szed gyógyszert rá, pedig attól valószínűleg jobb lenne.

Beszélj a barátoddal róla, de csak óvatosan, mert ha ő is olyan, hogy nem szeret orvoshoz járni, akkor ha ezt így rázúdítod, biztos nem is akar menni.

Remélem, sikerül majd rendbe jönnie.

Sok sikert kívánok. :)

Amúgy előző voltam. 22/L

2010. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) csak nálam az a baj hogy elutasit pár hete nem is beszéltünk:(mert ugy érzi megfolytom az aggodásommal:(de jövöhéten elhivom valahova:)hátha.és akkor megprobálok vele beszélgetni.
2010. márc. 15. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!