Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel lassan 1 éve együtt vagyunk.

Én 27 éves vagyok, ő most lesz majd 25.

Elég hirtelen haragú,szinte mindenen megsértődik, kiforgatja a szavaim.

Most diplomázott a nyáron, s most fog dolgozni egy középiskolában.

Megkérdeztem, hogy hol(messze lakunk egymástól), s mondta is az iskolája nevét, hogy ez egy közép és Általános Iskola is.

Kíváncsiságból rákerestem a nevére, de ott nem írta, hogy középiskola, csak Általános.

Amikor ezt mondtam neki a telefonban az előbb, magából kikelve ordított velem, hogy

idézem



"Ne haragudj..tul ment a hataraimon

Basszus en nem nezem te mi a fenet csinalsz


Marhara nem erdekel te hol vagy..biztam benned..de te nem


Koszonom ez jolesett


Szedd a futocipod..es huzz el


Ez volt az ajandekom


Megkaptam..nincs semmi mondanivalom


En hivogatlak? Gaz..egy ferfinak kellene..nem nekem.

Mert mostanában ő hív többször.

Hogyan kezeljem ezt?Utána ugy tesz, mintha mi sem történt volna.


2015. okt. 2. 09:09
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

S ezt elég gyakran megcsinálja.

S mindig ezt csinálja...

2015. okt. 2. 09:14
 2/44 Buzz Lightyear8 ***** válasza:
79%
"...mindenen megsértődik, kiforgatja a szavaim..." ezek nem jó jelek...beszéljétek meg a dolgokat. Akik szeretik egymást, azok képesek egymással kommunikálni. Remélem helyrejönnek a dolgaitok! ;)
2015. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném ha helyrejönnének.

Mindig mindent megbeszélünk, szerintem ezt is meg fogjuk tudni.

Nem tudok nap-mint nap leutazni hozzá(vagyis fel), de igyekszem minden héten, vagy második héten, de ugye én is dolgozom.

Ő nem dolgozott egész mostanáig. Lehet ez is baja voltt? Hogy otthon ült?

Sokszor szóvá tette, hogy nem írtam neki sokáig munkaidő alatt(irodában vagyok adminisztrátor) s mondtam neki, pill drágám, dolog van.

Erre jó akkor ne írj. Hagyjál békén.

S néha már nem tudom kezelni.

Most beszéltünk telefonon, s mondtam neki, meg akartam nézni a sulit, ahol Hétfőtől tanítani fogsz, s ezeket írta,hogy húzzak el,meg én milyen jogon kutakodok utána.

Valóban kutakodás, ha kíváncsi vagyok hol fog tanítani? S jött, hogy hogyan élje velem együtt, ha nem hiszek neki? Miért ne hinnék?:( Csak kíváncsi voltam:(

2015. okt. 2. 09:26
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

Ez midnig ezt csinálta?

Mert nekem olyan, mintha el akarna üldözni magától vagy legalábbis labilis. Elsőként arra gyanakodnék, hogy mert alapban fárasztod, nem bír elviselni ...de lehet más oka is, pl. magával van baja...DE ahogy elnéztem kapcsolatokat, nem tudom, mennyire lehet ezt megbeszélni, ilyen lesz, te ragaszkodsz, aztán élhettek házasságban, gyerekkel, és szenvedhetsz többet.


Totál nem ezt kell kihoznia két embernek egymásból. Két szerelmes embernek.

2015. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%

"S ezt elég gyakran megcsinálja.

S mindig ezt csinálja..."


Nos, keress normális férfit, aki őszinte veled és tisztel.


Mi a kérdés??? Hogy egy egy paraszttal együtt maradj?


25 vagy, még 20 év múlva sem kell megalkudnod egy ilyen alakkal.

2015. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
26%

Nos, te rakerestel, nem találtad, gondolom kérdőjel vontad - ez valóban kutakodás.

Ettől függetlenül a kapcsolatotok teljesen értelmetlen, be kellene fejezni

2015. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de normalis vagy? Minek pazarolod az idod egy ilyen manipulator pszichopatara, aki abbol epiti az egojat, hogy teged mindenert a foldbe dongol, es ha meg lenne is onbecsulesed (bar nyilvan nincs, ha egy ilyen alakkal vagy egyutt), azt is elvenne toled maradektalanul.

Kell neked ez a passziv-agressziv barom? Kell neked a szenvedes?


Nem ertem az ilyen noket, hogy lehet valaki ennyire vak...

2015. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Buzz Lightyear8 ***** válasza:
40%
Könnyű azt mondani ismeretlenül, hogy "paraszt" meg hogy "dobd ki". Nem megy az csettintésre. Meg kell próbálni helyretenni a dolgokat. De ehhez 2 ember kell. Ha csak az egyik akarja, az kevés. Próbálj meg mindent, ha pedig nem megy, akkor el kell gondolkodni mi legyen...
2015. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%

Inkább könnyű azt mondani naiv álmodozóként, hogy ezért tenni kell.


Átéltem ilyet, ha hasonlót látok egy potenciális jelöltben, menekülök. Ezeket nem lehet helyrehozni, legalább is nem adott nő teheti meg. Idő kell neki meg más személyiség, de van, hogy az se.


Remélem, te nem hasonló cipőben jársz, amit helyre akarsz tenni, azért javaslod ezt másodszor.

Vagy csak nem láttál ilyen pasit, kapcsoaltot, azért gondolod ezt.

2015. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
Rettentoen naiv es buta elkepzeles, hogy egy ilyen pasit meg lehet valtoztatni, es egy ilyen kapcsolatot rendbe lehet hozni. Foleg, amikor a masik felnek pont megfelel a felallas.. Aki azzal jon, hogy 'megjavitani kell, nem eldobni', az egyertelmuen nem elt meg ilyen bantalmazo kapcsolatban.
2015. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!