Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőkben mi az igaz? Érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkben mi az igaz? Érzelmileg vagy szexuális hűtlenség miatt csalja meg a férjüket vagy a párjukat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van olyan nő aki nem csalta meg a párját?

Vagy gondolatban?



2015. okt. 3. 22:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

#4 A nők teszik ilyenné a férjeiket. Ezért írtam, a #2-es választ.


[link]


És a fenti cikket, még megcsalással is tetézik. Persze azért is a férj a hibás.

2015. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
Úgy beszél a kis 18 éves csaj,mint,aki annyira tapasztalt már és bőlcs.:DD
2015. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Neha unalombol, uj iranti vagy, szenvedely eleg komplex ez a dolog.
2015. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Férfiban és nőben is van olyan,hogy bármilyen figyelmes a párjuk,mégis félrelépnek.Természetesen a félrelépő fél a hibás,de vannak olyan esetek,amikor nem csakis a félrelépő a ludas.Férfiak inkább a szexhiány miatt lépnek félre,a nők meg inkább az érzelmi elhanyagolás miatt.
2015. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Az az igazi megpróbáltatás, hogy gondolatban igen, de ha van rá esélyed az életben is, ellenállsz. Én sose csalnék meg senkit, bár, ha a csókot megcsalásnak vesszük, akkor már megcsaltam, de az nagyon bonyolult helyzet volt (távkapcs. stb.)... Érzelmi vagy szexuális? Inkább szexuális, szerintem, mármint nálunk "meg volt a kémia", a "párom" meg sosem dicsért, messze volt... Remélem, hogy sok hűséges nő van, és abban biztos vagyok, hogy én is az leszek, és képes vagyok rá! Elég nagy hiszti lett belőle, még 1x ilyen hibát nem követnék el, sajnos már rég szakítottunk emiatt is.:( 20L
2015. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan már 40 éves leszek,soha nem csaltam meg senkit.Egyszerűen azért, mert ilyen vagyok.Alkalmam lett volna rá, de nem mocskolom be a szerelmemet.Ha problémám van, szólok,megbeszéljük.Ha nem jutunk dűlőre, akkor szakítunk,de semmi szükség megalázni a másikat.

36/N

2015. okt. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat,aki 17 férfival megcsalta a férjét.Hogy miért?Mert annyira csúnya,hogy örült ha szóba állt vele valaki.
2015. okt. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Haha, utolsó..

Kicsit ellentmondásos amit írsz, nem? Olyan csúnya, hogy örül, ha szóba áll vele valaki? Hát ezek szerint elég sokan:)

2015. okt. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hahaha!pultosként dolgozott!

Nincs csúnya nő,csak kevés pia!

2015. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%

Eh manapság a csúnyáknak áll a világ...

Amúgy kérdező, nem olyan nőt kell elvenni, aki egy vajaskenyeret nem tud megkenni, de már a fél város végig ment rajta, és messziről virít a tonna smink és a 200kilós kuffer.

2015. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!