Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem a következő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő. Szerintetek ennek a hölgynek megfordult már az a gondolat a fejében hogy mi lehet itt valójában? (LENT)

Figyelt kérdés
36 éves Férfi vagyok! Természetesen már családapa. Van feleségem és egy kisfiam. A munkahelyemen van egy hölgy, egyszerűen gyönyörű, minden megvan benne ami egy nőnek kell. Gyönyörű alak, kedvesség, bűbáj. Úgy érzem beleszerettem ebbe a "tiltott gyümölcsbe" Mint mondtam, családos vagyok, tehát köztünk nem lehet semmi.Azonban ez a hölgy is tudatta velem egyik kolléganőjével hogy odáig van értem, álmaiban is engem lát. Mára odáig fajult a helyzet hogy mindennap bejöl és szinte rám tapad, ezalatt értendő a fogdosás puszilgatás. Én mindig erősen ellenkezem, azonban néha nem bírom megállni és én is megfogom itt-ott.Vissza hallottam hogy akaratomon kívül néha úgy nézek rá, hogy kívánom őt! Szerintetek levette már hogy mi a szitu az ellenkezésem ellenére vagy még mindig zavarodott? Kérlek olyan válaszokkal ne szolgáljatok hogyha szereted hagyd el a családod esetleg néha járjatok össze kalandokra. Szeretem a családom, kötődöm hozzájuk. Feleségem iránti szerelem elmúlt de szeretem nagyon, csak már nem úgy.De nagyon rég éreztem ilyet amit a munkatársam iránt.
2010. márc. 15. 13:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibáért elnézésetek kérem.
2010. márc. 15. 13:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egy eléggé érdekes történet. Nagy a kísértés gondolom. Biztos tudja, hogy ő is tetszik neked. Belefér egy kis játék, de ne vidd túlzásba, mert el fogja hinni, hogy van esélye és akkor már tényleg nem fogod tudni levakarni magadról.
2010. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Mond meg a kolléganődnek világosan, hogy mi a helyzet!Családod van és hagyjon téged békén!De te minek fogdostad meg?Ezt nem értem!Bocs, de elég érdekes!Az a nő meg egy ribanc sztem...főleg, hogy tudja van családod!


20L

2010. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most lehet hülyén fog hangzani, de férfi vagyok. Ez a nő meg elvarázsol. Szerintem más se tudta volna megállni. Áldom az eget hogy a szex-et megálltam mert 1000 alkalom lett volna rá!
2010. márc. 15. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik kifejezetten a nős férfiakra hajtanak. Nekik ez szórakozás. Te viszont szemét leszel, ha megteszed.
2010. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én kb ugyanezt szemlélem most "gyerek" oldalról, a különbség csak annyi, hogy nálunk apu engedett a csábításnak, és itthon ez kiderült... Azt hiszem a lelkiállapotomat emiatt fölösleges is lenne firtatni, a lényeg hogy ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, és tényleg szereted a családodat, akkor nem keveredsz ilyen kalandokba, sőt... Abból hogy néha nem tudsz ellenállni, és te is megfogod itt-ott egy nő igen is képes leszűrni, hogy nehezedre esik ellenállni, és ha ezt nem hagyjátok abba, akkor valószínű előbb utóbb nem is fogsz tudni ellenállni! Egy ilyen alkalommal állítsd le, fogd meg, és mond el neki, hogy családod van, feleséged és gyereked, akiket nagyon szeretsz, és bármennyire is nehezedre esik nemet mondani, eszed ágában sincs ezt tönkretenni egy numeráért. Ha ebből sem érti meg, hogy nem teheted ezt, akkor komolyan nem tudom... Lényeg hogy ha nem szeretnéd tönkretenni a családodat, márpedig vívódsz, mert különben nem lennél itt, akkor ezt felejtsd el! Beszélj a feleségeddel, mond el neki, hogy szeretnél valami újdonságot vinni az ágyba, dobjátok fel a szexuális életeteket hátha ez eltereli a gondolataidat kicsit, de könyörgöm ne más nőnél keresd a boldogságot, amíg ott van melletted a családod!

Nyugodtan mondhatod, hogy még fiatal vagyok és mit sem tudok az egészről, de hidd el egy "gyerek" szemszögéből ezt átélni, amikor azt hittem tökéletes családban nőttem fel..... hát nem kívánom a legnagyobb ellenségemnek sem! 20/L

2010. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nos, meg fogsz lepődni de a feleséged pont ugyanilyen vonzó egy másik férfinak aki majd megőrül hogy hozzáérhessen, csak még nem vette a bátorságot. De azt már tudja, hogy van egy férje aki nem törődik vele... Aztán egy nap majd az asszony vesz egy csinos ruhát, de már nem neked veszi föl, és akkor végképp lecsúsztál a Családodról.

Vicces lesz nem?

Ne a farkaddal gondolkodj, ez el fog múlni, bár normális reakció.

Fogj ki egy józan pillanatot és küldd el a nőt a fenébe!

Már akkor is mázlid van, ha sértettségében nem hívja fel a feleségedet, hogy azt hazudja, hogy lefeküdtél vele.

Ezek a tipusú nők mindenre képesek, csak normális életre nem, az a tipus, akivel lefekszenek de nem veszik feleségül...

GONDOLKODJ már

2010. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez teljes mértékben igaz. Már ezerszer beszéltem erről a hölgyel de valami miatt nem jutok egyről a kettőre. Mintha egyik fülén be másikon ki. Haverjaim azt mondják azért van mert szerelmes. De ezzel most mit kezdjek. Én senkit nem szeretnék összetörni de ez a legrosszabb amikor muszáj bejárnom a munkahelyemre, mert miből élnénk? Másrészt meg nem tudom mi ez az érzés amit érzek, talán ugyan az amit a feleségem iránt éreztem 12 éve?! Egyszerűen fogalmam sincs. Lehet gyerekesnek tűnök, de itt hiába a 36 év..Úgy összekavarodtam belül mint egy 10 éves.:(
2010. márc. 15. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Képes lennél tönkretenni a családodat egy nőért? Elhiszem, hogy nehéz a vívódás, de muszáj lesz. Ne akard, hogy a gyereked nélküled nőjön fel. Az a nő, lány hány éves?

Szerintem húzd félre ültesd le, és komolyan beszélj vele de kedvesen, hogy :-nézd kedves XX, nem akarlak megbántani, de én egy családos ember vagyok és szeretem a feleségemet és a gyerekemet. te egy nagy kedves csinos nő vagy, de hidd el, én nem tudnék neked semmit sem adni, mert foglalt vagyok. ...stb. duma. de ne bántsd meg, és legyél vele kedves. Ha nem egy önző, érzéketlen nő, hanem csak egy kedves szerelmes lány, akkor megfogja érteni!

Muszáj ezt megtenned! Légy szíves, tedd meg! Okos intelligens ember vagy, ne tedd tönkre a saját és a családod életét.

Remélem, nem azért írtál nekünk, hogy ajánljuk neked a házasság melletti nőzést. Mert ezzel a feleségedet csapnád be és aláznád meg. Gondolkodj fordított helyzetben, ha a feleséged vívódna a sarki jóképű boltos pasin, hogy "húúú, de szexi, ez a férfi a szeretőm lesz".


Így érthető a fájdalom és a becsapás érzése, nem?

És a saját bűntudatoddal mit fogsz kezdeni? Hogy tudnál így a családod szemébe nézni?

26.L

2010. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm Neked, komolyan! Nem hittem volna, hogy létezik még olyan férfi aki nem csak a farka után megy, nem törődve a családjával, szinte vissza adtad a hitemet! :)

Szerintem büszke lehetsz magadra, hogy nem történt több, amíg nem történik. Annak a cafkának (mert az, ha rámászik egy olyan nős pasira aki nem is közeledett felé, milyen ember belül az ilyen?) pedig egyszerűen monnd meg, hogy mi van, még akkor is ha férfiból vagy ugyebár :) Hogy lennél már belé szerelmes, azt nem nézed, hogy belül gátlástalan, érzéketlen és nincs lelkiismerete? Talán könyebb, ha tudatosítod magadban: attól, hogy gyönyörű, nem leszel szerelmes belé!

Sok sikert!

2010. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!