Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem a következő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő. Szerintetek ennek a hölgynek megfordult már az a gondolat a fejében hogy mi lehet itt valójában? (LENT)

Figyelt kérdés
36 éves Férfi vagyok! Természetesen már családapa. Van feleségem és egy kisfiam. A munkahelyemen van egy hölgy, egyszerűen gyönyörű, minden megvan benne ami egy nőnek kell. Gyönyörű alak, kedvesség, bűbáj. Úgy érzem beleszerettem ebbe a "tiltott gyümölcsbe" Mint mondtam, családos vagyok, tehát köztünk nem lehet semmi.Azonban ez a hölgy is tudatta velem egyik kolléganőjével hogy odáig van értem, álmaiban is engem lát. Mára odáig fajult a helyzet hogy mindennap bejöl és szinte rám tapad, ezalatt értendő a fogdosás puszilgatás. Én mindig erősen ellenkezem, azonban néha nem bírom megállni és én is megfogom itt-ott.Vissza hallottam hogy akaratomon kívül néha úgy nézek rá, hogy kívánom őt! Szerintetek levette már hogy mi a szitu az ellenkezésem ellenére vagy még mindig zavarodott? Kérlek olyan válaszokkal ne szolgáljatok hogyha szereted hagyd el a családod esetleg néha járjatok össze kalandokra. Szeretem a családom, kötődöm hozzájuk. Feleségem iránti szerelem elmúlt de szeretem nagyon, csak már nem úgy.De nagyon rég éreztem ilyet amit a munkatársam iránt.
2010. márc. 15. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, meg ha valaha is igazán szerelmes lettél volna a feleségedbe, akkor már rég lecsaptad volna azt a munkatársadat, tegyük föl hogy nem lenne feleséged, akkor is azzal a munkatársaddal akarnál lenni éjjel nappal ha megsüketülne, megvakulna, lebénulna, súlyosan összeroncsolódna az arca, és akkor is feleségül akarnád venni, na, akkor lehetne azt mondani hogy halálosan szerelmes vagy belé, mert az az érzés ami igazán szerelemnek nevezhető, abból sokkal kevesebb van, és sokkal erősebb és különlegesebb érzés mint ahogy azt akárki is gondolná. Akárhogy is, legalább a családoddal akarsz maradni.
2010. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!