Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extéma. Bolhából csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extéma. Bolhából csináltam elefántot vagy jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerem a barátomat, de csak néhány hete vagyunk együtt, bár már előtte is voltak köztünk dolgok.

Mikor elkezdünk beszélgetni valahogy mindig az exekhez lyukadunk ki. Neki is és nekem is volt már hosszú, évekig tartó kapcsolatunk, nekem pont akkor lett vége mielőtt megismertem, neki akkor egy 1 éves kapcsolata ment tönkre, de azelőtt volt egy 2 éves. A sors úgy hozta össze a dolgokat, hogy teljesen véletlenül akivel 1 évig volt pont az én exemmel jött össze. Ezen általában csak nevetünk és engem konrétan nem zavar, sőt a legkevésbé sem érdekel.Néha a barátomon viszont látom, hogy idegesíti, pl. mikor még csak pár napja voltak együtt mondta a barátom, hogy "még csak 3 napja vannak együtt, de már rózsákat vesz neki." Kérdeztem, hogy honnan tudja? Tudtommal a lánnyal sehogy se beszél, facebookon nem ismerősök és elvileg őt sem érdekli ez az egész. Erre azt mondta, hogy a tesójátol tudja.

Ez csak az egyik dolog. Hétvégén együtt aludtunk és ugye éjjel az emberek jobban megnyílnak a beszélgetésben és mi persze megint az exekről témáztunk amikor mondta, hogy a 2 éves kapcsolatának egy butaság miatt lett vége és, ha az nincs a lány még mindig mellette lenne és már el is jegyezte volna.Erről a lányről mindig csak szépeket mond, egyszer mutatta a képeit és megkérdezte, hogy szerintem szép? Már ez is nagyon rosszul esett, de amit szombat éjjel mondott, hogy már eljegyezte volna az nagyon nem tetszett és csúnyán összevesztünk. Nem zavarna, ha a volt barátnőiről néha beszélne, hisz valamikor az élete részei voltak, de ez már sok volt. Mondtam, hogy én ezt nem folytatom, majd akkor kezdjen bele egy kapcsolatba, ha már túl lépett az exén. Erre jött, hogy ne csináljam már Ő nagyon szeret és csak én kellek neki és ezt az eljegyezte volna dolgot "csak úgy mondta".

Úgy aludtunk el, hogy én az ágy egyik részen voltam, ő meg a másikon. Reggel mégegyszer bocsánatot kért és mondta, hogy hogyha ezért szakítok akkor nem tud mit csinálni, de nagyon szeret és egyik volt barátnője iránt sem érez semmit mióta ismer.

Lehet, hogy felfújjom a dolgot? Jobb lenne, ha az extéma most már tabu lenne (eddig is így kellett volna) köztünk, de amiket eddig mondott azt nem tudom elfelejteni.

19/L 23/F


2015. okt. 5. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elképzelni, hogy ez nem veled történik, hanem egy barátnőddel. Milyen tanácsot adnál neki?


Ez a srác semmit nem akar tőled, és teljesen be van kattanva, hogy az előző nőjét fűzik...

2015. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De az sem normális, hogy éjjel négyen vagytok az ágyatokban!
2015. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!