Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mennyire szükséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyire szükséges nektek, hogy egy lány kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
pl ha már randizatok párszor, akkor fontos hogy a lány is írjon nektek?

2015. okt. 5. 22:19
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:

Ez nem kezdeményezés...

Persze,ez (is) alap "követelmény".

2015. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerinted?
2015. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De randi után kinek kell írnia??
2015. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első randira gondoltam...
2015. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem ha randi után továbbra is érdekel a lány, akkor írok neki , ha nem hát akkor nem.
2015. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem első randi után gondoltam :) hanem úgy általánosságban egy friss kapcsolatban
2015. okt. 5. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés nem ezt jelenti. Kezdeményezni akkor szoktak, ha még nem ismerik egymást/nem beszélgettek addig.
2015. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:
inkább éreztesd ,hogy érdekel,fontos neked,bejön
2015. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha már megvan a kapcsolat, akkor én személy szerint nem feltétlenül várom el, de igen jól tud esni. Még csak ismerkedésnél, úgymond randizásnál, nekem fontos, hogy érezzem, hogy nem én nyomulok csak, és jófejségből beszél velem, hanem ő is akar.
2015. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig a kölcsönösség híve vagyok mindenben. Keressen és kezdeményezzen is, ha szeretne valamit.
2015. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!